The Materia, Serpents i Sick Saints zagrali w Krakowie

The Materia i Serpents wyruszyły w trasę „Darklander Tour” jeszcze na początku października. Przedstawiamy fotorelację z koncertu w Krakowie

The Materia i Serpents 11 listopada zawitali do Krakowa. Na trasie występy tych dwóch zespołów miał poprzedzać lokalny support. W Krakowie była to grupa Sick Saints.

Zobacz także: Lyrre, As Night Falls i Sacrimonia zagrali w Krakowie. Przed nimi krótki występ zagrał duet Jarzmo

The Materia zagrała w Krakowie

Czwarty w dyskografii album „Darklander” ukaał się 4 października 2023 roku nakładem Blood Blast Distribution. Właśnie to wydawnictwo promował zespół The Materia w Krakowie. Kilka minut przed czasem rozpoczęcia ich występu z głośników popłynęły dźwięki intra, po czym na scenie zainstalowali się muzycy kapeli. Było ciemno, mrocznie, ale nie przeszkadzało to zgromadzonej widowni w doskonałej zabawie. Zobaczcie sami, jak było:

Serpents zagrali przed The Materia

Występ zespołu The Materia poprzedził niezbyt długi gig grupy Serpents. Było żywiołowo, choć spokojniejsze momenty zdarzały się. Właśnie w jednym ze spokojniejszych numerów poproszono publiczność o zaświecenie światełek w telefonach. Jeden z bardziej dynamicznych numerów zadedykowano jednemu ze stałych bywalców koncertów Serpents. Zobaczcie sami, jak było:

Sick Saints zagrali jako lokalny support przed The Materia i Serpents

Jako pierwszy wystąpił krakowski zespół Sick Saints. Weszli na scenę z ponad 20-minutowym opóźnieniem. Było ostro i żywiołowo. Podczas ich występów doszło nawet do zaręczyn jednej z par na widowni. Na początku doszło też do drobnego, aczkolwiek zabawnego przejęzyczenia odnośnie dnia tygodnia. Poniżej galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *