The Prodigy przyjeżdża do polski na jeden koncert!

The Prodigy ogłosili trasę koncertową po Europie na listopad i grudzień – “Army of the Ants Tour 2023”. W Polsce wystąpią w Poznaniu.

Dziesięciodniowa trasa podnosi poprzeczkę i przenosi Liama H i Maxima z powrotem na areny. Angielska trasa koncertowa z 22 lipca, podczas której wystąpili na trzech koncertach w londyńskiej O2 Academy Brixton, była ich pierwszą bez brata, legendarnego Keitha Flinta. Sposób, w jaki Liam H i Maxim włączyli i oddali hołd wiecznej spuściźnie Keitha podczas występu na żywo, był naprawdę niesamowity. Spotkało się to z ogromnym wsparciem i miłością rzeszy fanów w całym kraju.

The Prodigy wraca do Polski

Z solidną wiosenną i letnią serią koncertów na międzynarodowych festiwalach, zespół z niecierpliwością czeka na ponowne przeniesienie ognia do kluczowych europejskich miast. Rozpoczną w Luksemburgu 28 listopada,a następnie odwiedzą Ziggo Dome Amsterdam, Dusseldorf, Berlin, Frankfurt, Stuttgart, Kopenhagę, Poznań i Pragę, kończąc europejską trasę w Paryżu w niedzielę 10 grudnia.

Liam H powiedział:

„Army of the Ants” to wezwanie do ludu Prodigy, wracamy po was w jedyny znany nam sposób, pełny tryb ataku, podwójna lufa… “

Zobacz również: Max i Iggor Cavalera zagrali w Krakowie w ramach „Morbid Devastation Tour”

7 marca 2022 roku The Prodigy ogłosił powrót na scenę z 10-koncertową trasą koncertową po Wielkiej Brytanii w lipcu, która zbiegła się z 25. rocznicą premiery „The Fat of the Land”, sugerując również, że podczas trasy zostanie wykonany nowy materiał.

Ostatnią produkcją studyjną pozostaje „No Tourists” to siódmy album studyjny angielskiego zespołu muzyki elektronicznej, wydany 2 listopada 2018 roku przez Take Me to the Hospital, ich niezależną wytwórnię zarządzaną przez BMG. Album zadebiutował na pierwszym miejscu brytyjskiej listy albumów, będąc ich szóstym z rzędu albumem studyjnym. „No Tourists” to jednocześnie ostatni album studyjny, na którym występuje zmarły w marcu 2019 roku Keith Flint.

The Prodigy w Polsce. Daty, miejsca, bilety

The Prodigy – 06.12.2023, MTP HALA 3A. Bilety na livenation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *