Thrash ‘Till Death: Kreator, Anthrax i Testament na jedynym koncercie w Polsce!

Przygotujcie się na jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku! Thrashmetalowe legendy Kreator, Anthrax oraz Testament wystąpią razem na jedynym koncercie w Polsce.

Już 11 grudnia Spodek w Katowicach zamieni się w arenę niezrównanego thrash metalowego szaleństwa. Na scenie pojawią się trzy kultowe zespoły, które od lat królują na metalowej scenie światowej. Kreator, Anthrax i Testament – każdy z nich to ikona gatunku, a razem tworzą niewyobrażalnie potężną kombinację.

Kreator – niemiecka precyzja i siła

Kreator, zaliczany do wielkiej czwórki niemieckiego thrash metalu, od prawie czterech dekad nieustannie dominuje na scenie. Zespół znany jest ze swojej brutalności, a także konsekwencji w tworzeniu jakościowej muzyki. Ich album „Pleasure to Kill” to kamień milowy gatunku, a każdy ich koncert to gwarancja niepowtarzalnej atmosfery i thrashowej doskonałości.

Zobacz również: Silverstein i Deez Nuts zagrają w Krakowie

Anthrax – amerykański thrash z odrobiną eklektyzmu

Z kolei Anthrax, jeden z liderów amerykańskiej sceny thrash metalowej, słynie z oryginalnego podejścia do muzyki. Ich styl to mieszanka thrashu z hardcore punkiem i hip-hopem, co czyni ich muzykę unikalną i łatwo rozpoznawalną. Anthrax to zespół, który nie boi się eksperymentować, a ich występy na żywo to prawdziwe spektakle muzyczne.

Testament – wirtuozeria i wielowymiarowość

Specjalnym gościem wieczoru będzie Testament, zespół znany z wirtuozerii muzycznej i niebanalnego podejścia do thrash metalu. Ich wpływ na rozwój gatunku jest nieoceniony, a różnorodność stylów, od melodyjnych ballad po techniczne deathmetalowe riffy, świadczy o niezwykłym talencie muzyków.

Niezapomniana noc w Katowicach. Data, miejsce, bilety

To wydarzenie to nie tylko koncert, ale prawdziwa uczta dla fanów ciężkich brzmień. Kreator, Anthrax i Testament na jednej scenie, to gwarancja niezapomnianych wrażeń i energetycznej nocy pełnej thrash metalu.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie będą dostępne od 26 stycznia na stronie Knock Out Music Store w wersji kolekcjonerskiej.

  • Miejsce: Spodek, al. Wojciecha Korfantego 35, Katowice
  • Data: 11 grudnia 2024 (środa)
  • Ceny biletów: 199-349 zł (przedsprzedaż), 220-370 zł (w dniu koncertu)

Nie przegapcie tej jedynie okazji, aby zobaczyć na żywo thrashmetalowe legendy w akcji! Bądźcie częścią tej niezwykłej nocy w Katowicach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *