Visions of Atlantis na jedynym koncercie w Polsce

Piraci z Visions of Atlantis pojawią się we wrześniu 2024 na jedynym koncercie w Polsce.

Piracka załoga z Vision of Atlantis zagra na jedynym koncercie w Polsce. W ramach nowej trasy koncertowej „Armada Tour” usłyszymy ich 24 września 2024 w Warszawie. Trasa promuje ostatnią płytę zespołu „Pirates”. Dla każdego fana symfonicznego metalu będzie to doskonała okazja, by móc na żywo doświadczyć energii i pasji, która nieprzerwanie towarzyszą grupie.

Visions of Atlantis w Polsce

Visions of Atlantis to zespół założony w 2000 roku, w którego skład wchodzą Clementine Delauney, Michele Guaitoli, Christian Douscha, Thomas Caser oraz Herbert Glos. Grupa wyróżnia się na scenie metalu symfonicznego mieszanką damskich i męskich wokali, co w połączeniu ze wzniosłymi refrenami oraz ciężką aranżacją skutkuje twórczością, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym fanom gatunku.

Zobacz również: Mocny, polski akcent na Wacken Open Air. Kto zagra na festiwalu?

Ostatnia, wydana w 2022 roku, płyta Visions of Atlantis, “Pirates”, dotarła do pierwszej 20 najlepiej sprzedających się albumów w Niemczech i była promowana m.in. trasą u boku Dragonforce, headlinerskim tournee po Europie oraz na największych festiwalach, w tym na Wacken Open Air, który to występ uwieczniony został na koncertówce “Pirates over Wacken”. W 2024 formacja powróci na europejskie szlaki i odwiedzi także Polskę!

Vision of Atlantis w Polsce – data, miejsce, bilety

Vision of Atlantis wystąpi 24 września 2024 w warszawskim klubie Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22. Bilety dostępne na stronie Winiary Bookings oraz w serwisach ebilet.pl i eventim.pl.

Pirackie show Visions of Atlantis to widowisko, którego nie możecie przegapić! To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć na żywo jednego z najciekawszych zespołów wykonujących metal symfoniczny. Dla prawdziwego fana pozycja obowiązkowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *