dEUS zaprasza na koncert w Polsce

Belgijska legenda indie rocka, zespół dEUS, ogłasza niezapomniany koncert w Polsce! To wydarzenie muzyczne odbędzie się 26 października 2023 roku w klubie Hybrydy w Warszawie. To okazja, której nie można przegapić, dlatego już teraz warto zaplanować swoją obecność na tym wyjątkowym koncercie.

dEUS nie tylko przyjedzie do Polski, by zagrać swoje znane utwory, ale również promować swój nowy album zatytułowany „How To Replace It”. Album ten ukazał się 17 lutego 2023 roku i został wydany przez [PIAS] Recordings. To już ósmy album studyjny w dorobku zespołu, a zarazem pierwszy od dziesięciu lat.

dEUS – twórczość nigdy nieprzewidywalna

Tom Barman, frontman i genialny lider dEUS, opisuje ich filozofię twórczą słowami: „You don’t want to repeat yourself, but you have your style. You want to try new stuff and just react to whatever feels fresh at the time.” To podejście można doskonale usłyszeć na „How To Replace It” – charakterystyczne brzmienie dEUS, pełne pomysłowości, melodii i nieoczywistych rozwiązań.

Zobacz również: Premiera singla Judas Priest „Panic Attack” z nadchodzącego albumu „Invincible Shield”

Nawet sam tytuł albumu, tajemniczy i niejasny, wprowadza nas w atmosferę enigmatycznego świata dEUS. Zespół pozostaje wierny swoim korzeniom art-rockowym, jednocześnie nieustannie eksplorując nowe brzmienia i tematy. „How To Replace It” porusza kwestie romansu, starzenia się i współczesności, pozostawiając wiele miejsca dla interpretacji słuchacza.

Dwadzieścia osiem lat po debiucie, dEUS pozostaje twórczą siłą, która nie zna granic. Ich muzyka ciągle ewoluuje, a zespół jest nieustannie głodny eksperymentów.

Tom Barman wyraził swoje podekscytowanie koncertami, mówiąc: „After so many years, we want to do so many festivals, and play in so many places. We can’t fucking wait to do these songs live.”

Koncert dEUS w Polsce. Gdzie kupić bilety?

Bilety na koncert dEUS w Polsce są już dostępne w sprzedaży na LiveNation.pl. Nie czekajcie z zakupem, bo miejsca mogą szybko się wyprzedać!
Nowy Album „How To Replace It”

Koncert dEUS w Polsce to wyjątkowa okazja, by doświadczyć muzyki jednej z najważniejszych formacji indie rockowych. Nie przegapcie tego wydarzenia i już teraz sprawdźcie dostępność biletów na LiveNation.pl. To będzie muzyczny spektakl, który na pewno pozostanie w waszej pamięci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *