Exodus odwołuje swoją europejską trasę. Zespół miał zagrać na Mystic Festival w Gdańsku.

Exodus odwołał wczoraj swoją europejską trasę. Niestety zespół nie pojawi się również na Mystic Festival w Gdańsku. Jaki jest powód tej decyzji?

Exodus poinformował wczoraj swoich fanów za pomocą swoich social mediów o odwołaniu tegorocznej europejskiej trasy. Nie jest to dobra informacja, ale muzycy mieli dość ważny powód. Przypominamy również, że zespół miał się pojawić na letnich festiwalach w tym na Mystic Festival w Gdańsku.

Exodus jest przede wszystkim rodzinnym zespołem, więc jest ona najważniejsza.

Jeśli śledzicie informacje związane z członkami zespołu, możecie wiedzieć o przykrym wypadku, który dotknął brata Garego Holta. Muzyk nie zastanawiając się, ruszył z pomocą. Przyleciał do Włoch, gdzie obecnie znajduje się jego brat. Niestety sprawy się skomplikowały, co odbiło się na planowanej trasie. Charles Holt uległ wypadkowi podczas pierwszego dnia jego wakacji we Włoszech.

Oświadczenie zespołu

Do wszystkich naszych przyjaciół i fanów w Europie….
Z bardzo, bardzo ciężkim sercem, nasz nadchodzący europejski maraton, który rozpoczyna się w przyszłym tygodniu, będzie musiał zostać odwołany. Jak wielu z was już wie, w ciągu ostatniego tygodnia nasz brat Gary Holt miał niefortunny incydent, który przydarzył się jego bratu we Włoszech, co spowodowało, że Gary i jego żona musieli niespodziewanie lecieć, aby zająć się sytuacją. Jak niektórzy z was mogli przeczytać lub nie, sytuacja odbiła się na naszym ukochanym bracie. Jesteśmy zespołem rodzinnie zorientowanym, a rodzina zawsze będzie na pierwszym miejscu w przypadku Exodus. Mamy nadzieję, że wszyscy zrozumiecie tę sytuację, w tej chwili Gary musi zająć się swoją rodziną. Nie tego chcieliśmy, nie mogliśmy się wręcz doczekać, aby zagrać dla was wszystkich, wielkich europejskich fanów, którzy wspierali ten zespół przez ostatnie 40 lat. Nie martw się Europo, Exodus powróci! Dziękujemy wszystkim za zrozumienie, kochamy i doceniamy każdego z Was.
Zetro

Życzymy dużo zdrowia dla Charlesa! Jeśli macie ochotę wesprzeć zbiórkę, którą założył Gary Holt znajdziecie ją tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *