Finał trasy z okazji 30- lecia zespołu Illusion. Jak było w Krakowie ? [ZDJĘCIA]

Zespół Illusion świętuje swoje 30- te urodziny. Z tej okazji wyruszył w trasę koncertową. Jako goście specjalni, na scenie pojawiły się Flapjack i Moleskin.

Koncerty Illusion nieustannie cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród fanów w całym kraju. Zespół znany jest z tego, że przekazuje wiele energii swojej publiczności. Illusion ma na koncie takie przeboje jak „Nóż”, „Vendetta”, „Nikt”, „Kły” i właśnie tych piosenek nie zabrakło podczas koncertu.

Illusion w Krakowie

Zobacz galerię zdjęć z krakowskiego koncertu w klubie Kamienna 12. Było naprawdę gorąco!

Flapjack zagrał w Krakowie

Flapjack powstał w 1993 roku z inicjatywy Roberta „Litzy” Friedricha i Macieja „Ślimaka” Starosty (obaj z zespołu Acid Drinkers). Pozycję drugiego gitarzysty objął Maciej Jahnz, z którym Litza grał wcześniej w zespole Slavoy. Basistą został Jacek „Hrap-Luck” Chraplak, późniejszy realizator dźwięku, do składu dołączył również Marcin „Wimek” Wimońć, wokalista i saksofonista zespoły Squot. Przez pewien okres gitarzystą Flapjacka był także nieodżałowany Aleksander „Olass” Mendyk. Rolę wokalisty, po kilku zmianach personalnych, ostatecznie objął Grzegorz „Guzik” Guziński z trójmiejskich formacji Red Rooster i Ndingue. Zobaczcie jak grupa wypadła w Krakowie!

Zespoły wspierał na scenie Moleskin

Autorem zdjęć jest Daniel Czmut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *