FUN LOVIN’ CRIMINALS zagrają na festiwalu 3-MAJÓWKA 2024 we Wrocławiu!

Fun Lovin’ Criminals to szalona i zaraźliwa mieszanka filmowego hip-hopu, rock’n’rolla, blues-jazzu oraz latynoskiego soulu!

Tradycyjna już wrocławska 3-Majówka rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Debiutancki singiel Fun Lovin’ Criminals „Scooby Snacks”, wykorzystujący sample z klasycznych filmów Tarantino, takich jak „Wściekłe psy” i „Pulp Fiction”, spędził aż 17 tygodni na liście Billboard, szybko osiągając status złotej płyty w USA. Po oszałamiającej karierze w USA, zespół zdobył nie mniejszą popularność również w Europie. Zagrali na największych festiwalach od legendarnego Glastonbury po nasz rodzimy Pol’and’Rock – teraz czas na wrocławską 3-Majówkę!

Czytaj również: Festiwal 3-Majówka 2024 we Wrocławiu – znamy wykonawców

Fun Lovin’ Criminals to najbardziej lubiani w Europie „kuzyni z Nowego Jorku”, błyskotliwi opowiadacze historii w jeszcze bardziej eleganckich garniturach Saville Row. Obecnie muzycy kończą pracę nad swoim 7. albumem studyjnym, który ma się ukazać jeszcze w tym roku. Z pewnością materiał z niego usłyszymy na majówkowym koncercie.

Czytaj również Start 16 edycji Drums Fusion 2023 – Fun Lovin’ Criminals gwiazdą koncertu [ZDJĘCIA, RELACJA]

Aktualny zestaw gwiazd festiwalu 3-MAJÓWKA 2024 we Wrocławiu

Swój udział w 3-MAJÓWCE 2024 potwierdzili również: KULT, KSU, PIDŻAMA PORNO, DOG EAT DOG, VADER, ME AND THAT MAN, CARNAL, ØRGANEK, KARAŚ/ROGUCKI, HAPPYSAD, ŻYWIOŁAK, CZESŁAW ŚPIEWA, SMOLIK // KEV FOX, SPIĘTY, KWIAT JABŁONI, ZALEWSKI, PRO8L3M, PAKTOFONIKA, ŁONA x KONIECZNY x KRUPA, DUB FX, JANN, KACPERCZYK , THE DUMPLINGS, DARIA ZE ŚLĄSKA, RENATA PRZEMYK feat. DAGADANA, VAVAMUFFIN oraz ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA by Phil Bates & Band


Kolejne gwiazdy już wkrótce!
Bilety i karnety dostępne w sprzedaży online:
www.ebilet.pl/www.ticketmaster.pl/www.eventim.pl/
Dołączajcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych – Spotkajmy się we Wrocławiu ❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *