Gotta Go Festival w Cieszynie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Gotta Go Festival w Cieszynie zapowiada jedenastą edycję. Co ciekawego znajdzie się w line-upie?

Najbardziej punkowy festiwal w Cieszynie, Gotta Go Festival, już niebawem zaliczy swoją jedenastą odsłonę. W popularnym studenckim klubie Gregory Campus Club zgromadzi się siedem zespołów o różnych stażach. Kto zagra i ile kosztują bilety? Więcej informacji poniżej.

Cieszyn to miasto, w którym na ilość koncertów nie można narzekać, rzadko jednak zdarza się, aby na mapie wydarzeń pojawiło się coś dedykowane fanom muzyki punkowej. Sytuację ratuje Gotta Go Festival, którego jedenasta edycja odbędzie się już za miesiąc, 8 października 2022. W Gregory Campus Club, popularnym studenckim klubie ulokowanym w akademiku UŚKA, pojawi się aż siedem zespołów, reprezentujących różne style, o różnych poziomach doświadczenia na scenie.

Organizatorzy za główny cel obrali sobie zapewnienie dobrej rozrywki wszystkim przybywającym, niezależnie od ich preferencji w zakresie muzyki gitarowej, dlatego line-up jedenastej edycji Gotta Go Festival jest mieszanką zespołów starszych i młodszych. Duży nacisk położony zostanie również na promocję niezależnych artystów i wytwórni, a także zwiększanie świadomości o prawach zwierząt.

Gotta Go Festival 2022 – kto zagra, ile kosztują bilety?

Największą nazwą w programie festiwalu jest z pewnością zespół The Analogs, dobrze znany w polskim środowisku punkowym.

Pełny skład wygląda następująco:

  • The Analogs
  • Mentor
  • Last Penance
  • Pale Path
  • Darek Dusza i Demony
  • We Are Idols
  • Castet

Bilety nabyć można za 60/70 zł, rezerwacji dokonuje się mailowo na gottagofestival@gmail.com. Start wydarzenia już o 18:30.

Live Rock jest patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *