HARRY STYLES Official Event (Rescheduled/ Nowa Data), 18.07.2022

‼️ HARRY STYLES ‼️ OGŁASZA TRASĘ KONCERTOWĄ W 2022 ROKU

PRZEŁOŻONE KONCERTY + NOWE TERMINY

*BILETY ZAKUPIONE NA KONCERT ZAPLANOWANY W 2021 ROKU ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ*

ARLO PARKS, KOFFEE, MITSKI & Wolf Alice WYSTĄPIĄ JAKO GOŚCIE SPECJALNI W WYBRANYCH TERMINACH

📆 18.07.2022, 📍 TAURON Arena Kraków

BILETY 🎫 W SPRZEDAŻY NA www.LIVENATION.PL

BILETY na koncert zaplanowany w Krakowie na 2021 rok zachowują ważność!

Harry Styles

Gość specjalny na koncercie w Krakowie: Wolf Alice

Love On Tour 2022 🎤 – nowa data koncertu w Polsce i nowe terminy koncertów w Europie!

Foto: Materiały prasowe Live Nation

Multiplatynowy artysta, Harry Styles, ogłasza zmienione daty podczas swojej trasy koncertowej, a także nowe terminy dodane na całym świecie. Styles rozpocznie wielką trasę koncertową, która zawita do 32 miast, w ramach której pojawiły się 3 zupełnie nowe czerwcowe daty koncertów na stadionach w Wielkiej Brytanii, a także kolejne cztery koncerty stadionowe w Europie. Trasa będzie kontynuowana w lipcu w Europie zgodnie z terminami przełożonych koncertów, a także nowym koncertem w Accor Arena w Paryżu, po czym zakończy się w Ameryce Łacińskiej. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na przełożone daty koncertów.

Goście specjalni to: Mitski podczas trasy w Wielkiej Brytanii, Arlo Parks w Dublinie, Wolf Alice na wybranych europejskich koncertach i Koffee na wszystkich koncertach w Ameryce Łacińskiej.

Harry Styles stał się jednym z największych i najbardziej wpływowych artystów muzycznych. Jego debiutancki album solowy, zatytułowany Harry Styles, stał się jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się albumów roku na świecie i wśród artystów płci męskiej miał największą sprzedaż w pierwszym tygodniu w historii. Jego drugi album, Fine Line, znalazł się na szczycie listy Billboard 200 tuż po wydaniu, czyniąc go drugim numerem jeden w Stanach Zjednoczonych i przechodząc do historii list przebojów, dzięki największej tygodniowej sprzedaży jako solowy artysta w Wielkiej Brytanii od czasu, gdy Nielsen Music zaczął elektronicznie śledzić dane o sprzedaży w 1991 roku. Podczas kariery solowej zdobył prestiżowe wyróżnienia, w tym dwie nagrody BRIT, nagrodę Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award i wiele innych na całym świecie, a także był pierwszym mężczyzną na okładce magazynu Vogue.

Harry jest również znany jako artysta dający niesamowite występy na żywo. Jego koncerty Love On Tour zostały przełożone z powodu pandemii i ostatecznie rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku w Las Vegas. Pod koniec zeszłego roku Harry zagrał ponad 40 koncertów w całych Stanach Zjednoczonych, zdobywając uznanie zarówno fanów, jak i krytyków. Jego występy są pełne znanych na całym świecie hitów Artysty, takich jak Sign of the Times, Lights Up, Adore You, Watermelon Sugar czy Kiwi.

BILETY: Bilety na krakowski koncert Harry’ego Stylesa w ramach międzynarodowej trasy Love on Tour 2022 w sprzedaży na LiveNation.pl

Trasa będzie przebiegać zgodnie ze wszystkimi lokalnymi i publicznymi obostrzeniami sanitarnymi, rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia, a także wytycznymi dla miejsca koncertu w czasie każdego pokazu. Zachęcamy fanów do odwiedzania lokalnej strony internetowej przed każdym koncertem, aby uzyskać najnowsze informacje dotyczące ochrony zdrowia i bezpieczeństwa oraz wymagań dotyczących konkretnego wydarzenia.

Harry Styles 2022 Love On Tour:
https://hstyles.co.uk/tour

*ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ NA WSZYSTKIE PRZEŁOŻONE TERMINY*

O Live Nation Entertainment

Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to wiodąca na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, w skład której wchodzą światowi liderzy rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts oraz Live Nation Media & Sponsoring. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.livenationentertainment.com

O Harry Styles

Drugi solowy projekt Harry’ego Stylesa Fine Line kontynuuje jego absolutnie wyjątkową pierwszą dekadę w muzyce. W wieku zaledwie 27 lat wyrafinowana romantyczna rockowa płyta Harry’ego zdobyła uznanie krytyków i ogromny sukces komercyjny. Fine Line, wydany w grudniu 2019 roku nakładem Columbia Records, osiągnął szereg historycznych rekordów i znalazł się na szczycie list przebojów w ponad 20 krajach, gromadząc do tej pory łącznie 5 miliardów streamów na całym świecie. Podwójnie platynowa płyta zadebiutowała na pierwszym miejscu w Stanach Zjednoczonych na liście Billboard 200, sprzedając się w ponad 478 000 egzemplarzach, co przeszło do historii jako najlepszy tydzień sprzedażowy solowego albumu męskiego artysty w Wielkiej Brytanii od czasu, gdy Nielsen Music zaczął elektronicznie śledzić dane o sprzedaży w 1991 roku. Płyta niedawno została uznana przez Rolling Stone za jeden z 500 najlepszych albumów wszechczasów. Na krążku Fine Line znajdują się dwa nagrodzone single: Watermelon Sugar, który zdobył nagrodę Grammy Award® za najlepszy występ solowy w muzyce pop oraz nagrodę BRIT 2021 za najlepszy brytyjski singiel, a także Adore You, który również otrzymał nominację do Grammy za najlepszy teledysk. Styles i jego płyta Fine Line zostali również nominowani do nagrody Best Male i MasterCard Album of the Year podczas BRIT AWARDS 2020. Artysta z dnia na dzień stał się sensacją w One Direction – zespole, który podbił świat koncertując i tworząc hity w szaleńczym tempie. W tym samym czasie sam Harry Styles zaczął ewoluować jako autor piosenek i wykonawca. Poszedł swoją własną drogą wiosną 2017 roku, kiedy wydał pierwszy solowy singiel: epicki utwór fortepianowy Sign of the Times pokryty podwójną platyną, który Rolling Stone nazwał Piosenką Roku. Jego debiutancki album Harry Styles, który ukazał się w maju 2017 roku, wszedł na listę Billboard 200 na 1. miejscu i zajął 1. miejsce na listach przebojów w ponad 55 krajach. Ponadczasowy album z 10 utworami potwierdził, że Styles jest artystą wykształconym w klasyce, a jednocześnie wciąż otwiera nowe możliwości. Trasy koncertowe promujące krążek odbyły się w ponad 20 krajach w latach 2017 i 2018 podczas których artysta zagrał 90 wyprzedanych koncertów. W lipcu 2017 roku zadebiutował jako aktor w nominowanym do Oscara filmie Christophera Nolana Dunkierka, stając się pierwszym brytyjskim artystą z debiutanckim singlem, albumem i filmem nr 1 w tym samym roku. Następny etap to rozpoczęcie swojej światowej trasy Love on Tour w 2021 roku, promującej album Fine Line.

O Wolf Alice

Wolf Alice to Ellie Rowsell (wokal, gitara), Joff Oddie (gitara, wokal), Joel Amey (perkusja) i Theo Ellis (bas). Ich debiutancki, pokryty złotem album My Love Is Cool z 2015 roku, wspiął się na drugie miejsce na brytyjskiej liście przebojów, a drugi album Visions Of A Life otrzymał nagrodę Hyundai Mercury w 2018 roku. Zdobyli nominację do nagrody GRAMMY za najlepszy występ rockowy, dwie nominacje do BRIT i zgarnęli dwie nagrody NME i nagrodę Q Award dla najlepszego zespołu grającego na żywo. Podczas światowej trasy koncertowej Visions Of A Life zespół zagrał aż 187 koncertów – w tym wyprzedany koncert w Alexandra Palace w Londynie i 2 wyprzedane koncerty w Brixton Academy London. Zespół występował na różnych festiwalach na całym świecie, w tym na Pyramid Stage w Glastonbury. W 2021 roku powrócili ze swoim trzecim albumem Blue Weekend.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *