Jared James odwiedzi Polskę. Gitarzysta da jedyny koncert w naszym kraju

Polska będzie miała okazję gościć jednego z najwybitniejszych przedstawicieli bluesrocka i hard rocka, Jareda Jamesa, który wystąpi w Klubie Zaścianek w Krakowie. To wyjątkowy koncert dla miłośników klasycznego brzmienia rocka, pełnego niesamowitych riffów i emocjonalnych tekstów.

Jared James Nichols, amerykański wirtuoz gitary i wokalista, jest obecnie jednym z najbardziej cenionych artystów w świecie muzyki gitarowej. W 2021 roku osiągnął niezwykły sukces, stając się jednym z czterech ambasadorów marki Gibson na całym świecie. Jego imię można teraz znaleźć obok takich gigantów jak Slash czy Dave Mustaine, co świadczy o jego niezwykłym talencie i wkładzie w świat muzyki rockowej.

Jared Nichols na jedynym koncercie w Polsce

Jared Nichols nie jest jednak tylko znakomitym gitarzystą. To również świetny autor piosenek. Jego ostatni album, zatytułowany „Jared James Nichols”, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem krytyków i fanów na całym świecie. To wydawnictwo przynosi klasyczny blues w połączeniu z oldschoolowym hard rockiem, nawiązując do najlepszych tradycji lat 70. i 80. W tej muzycznej mieszance znajdziemy wszystko, co kochamy w rocku – zapadające solówki, chwytające za serce riffy, nutkę melancholii, ale przede wszystkim prawdziwość i autentyczność.

Zobacz również: Poznaliśmy kolejne zespoły jakie zobaczymy podczas Mystic Festival 2024

Jared James Nichols to artysta, który hołduje rockowym standardom sprzed lat, jednocześnie wnosząc do nich swój autorski pomysł i niepowtarzalny charakter. To muzyk, który potrafi poruszyć serca i dusze swoją muzyką.

Jared Nichols w Polsce. Data, miejsce, bilety

Data koncertu to 10 kwietnia 2024 roku, a miejsce to Klub Zaścianek w Krakowie, ul. Rostafińskiego 4. Bilety są już dostępne w przedsprzedaży za 79/89 zł oraz będą dostępne w dniu koncertu za 100 zł.

Nie przegapcie okazji, by doświadczyć koncertu Jareda Nicholsa na żywo. Jared James Nichols obiecuje niezapomniane wrażenia i niesamowitą dawkę energetycznego rockowego brzmienia. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Bilety można nabywać online na stronie internetowej organizatora oraz w wybranych punktach sprzedaży. To będzie noc pełna rockowej magii i niesamowitego bluesowego klimatu. Do zobaczenia na koncercie Jareda Jamesa w Krakowie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *