Już we wrześniu dwa koncerty SUNN O))) w Polsce

Obchodząca w tym roku 25-lecie działalności formacja Sunn O))) już we wrześniu wystąpi w Polsce w Warszawie i w Poznaniu
SUNN O)))) (USA) – drone, noise, metal

Sunn O)))) od początku istnienia stoi w opozycji do tego w jaki sposób myślimy o muzyce. Na przestrzeni lat Stephen O’Malley oraz Greg Anderson połączyli ze sobą światy metalu, drone’u, kompozycji współczesnej, jazzu i muzyki minimalistycznej, pozostając przy tym wiernym zasadom głośności, gęstości oraz ciężaru. Hipnotyczne występy legendy drone metalu są wydarzeniami, których słuchacze muzyki eksperymentalnej nie mogą przegapić.

KALI MALONE (USA) – experimental, minimalism, modern classical

Przed Sunn O)))) w Warszawie zobaczymy Kali Malone, której twórczość obfituje w powtarzające się harmonie syntezatorów i instrumentów akustycznych. Jej długie kompozycje emitują silne emocje i wprowadzają każdego słuchacza w stan głębokiego skupienia. W styczniu tego roku ukazała się płyta “Does Spring Hide Its Joy”, na której Kali współpracuje ze Stephenem O’Malleyem i Lucy Railton. Krążek znalazł się na 4. miejscu notowania Billboard classical crossover.

MARIA W HORN (Szwecja) – experimental, minimalism, drone

Przed Sunn O)))) w Poznaniu zobaczymy Marię W Horn, która w swojej twórczości wykorzystuje syntezatory, elektroakustyczne i akustyczne instrumenty oraz audiowizualne komponenty. Zwykle minimalistycznie zbudowana muzyka kompozytorki eksploruje upiorne właściwości dźwięku oraz jego zdolność do przekraczania czasu, przestrzeni, rzeczywistości i snu.

Szczegóły koncertów SUNN O)))

15.09.2023 Warszawa, Progresja +KALI MALONE
16.09.2023 Poznań, Tama +MARIA W HORN

BILETY: https://bit.ly/SUNN_POZ

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Ebilet, Eventim, Ticketmaster Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *