Uriah Heep na Wacken Open Air 2023. Gdy rock progresywny spotyka metal [GALERIA]

Czytaj o elektryzującym występie legendy rocka progresywnego, Uriah Heep, na Wacken Open Air 2023. Dowiedz się, co zagrał zespół i jak zareagowali fani.

Kiedy mówimy o ikonach rocka progresywnego, nazwa Uriah Heep z pewnością znajduje się na tej liście. Tym bardziej nie można było przegapić ich występu na Wacken Open Air 2023, jednym z największych i najbardziej uznanych festiwali muzyki metalowej na świecie.

Wacken Open Air i Uriah Heep – Połączenie Generacji

Niecodziennym jest, że zespół z tak bogatą, ponad pięćdziesięcioletnią historią, występuje na festiwalu zdominowanym głównie przez gatunki cięższe. Jednak ich obecność była nie tylko mile widziana, ale i doskonale wpasowała się w eklektyczny charakter Wacken.

Kluczowe momenty występu

W setliście znalazły się takie hity jak „Easy Livin'”, „Stealin'”, czy „Lady in Black”. Zespół również zaskoczył nowszymi utworami, pokazując, że są wciąż na czele innowacji w muzyce rockowej.

Reakcje fanów

Social media aż huczały od pozytywnych opinii. Hashtagi takie jak #UriahHeepWacken czy #Wacken2023 były jednymi z najpopularniejszych tego dnia. Fansite’y i fora internetowe były pełne zachwytów, zarówno od starych wyjadaczy, jak i nowszej generacji odkrywającej Uriah Heep na nowo.

Dlaczego warto było być na Wacken Open Air 2023?

Obecność Uriah Heep tylko potwierdza, że Wacken Open Air jest nie tylko festiwalem dla miłośników metalu, ale i dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość muzyki rockowej. Jest to także świadectwo uniwersalności i ponadczasowości zespołu, który przyciąga fanów z całego świata i różnych pokoleń.

Wacken Open Air 2023 dostarczyło wiele niezapomnianych chwil, a występ Uriah Heep z pewnością był jednym z nich. Zespół pokazał, że klasyka zawsze się broni i że rock progresywny ma się dobrze. Jeżeli nie mieliście okazji być na festiwalu, warto zwrócić uwagę na nadchodzące koncerty Uriah Heep. Nie ma wątpliwości, że każdy ich występ to gwarancja niezapomnianych przeżyć.

Uriah Heep, Saxon i Judas Priest w Polsce. Data, miejsce, bilety

Bilety na koncert Judas Priest, Saxon i Uriah Heep sa jeszcze dostępne. Ceny zaczynają się od 290 zł za najtańsze miejsca na trybunach i sięgają do 620 zł za miejsca stojące z możliwością wcześniejszego dostępu do koncertu.

Standardowe miejsce na płycie kosztuje 390 zł, a jeżeli zależy Ci na wcześniejszym dostępie i staniu przy barierkach, przygotuj 620 zł.

Pełne informacje o cenach biletów można znaleźć na stronie organizatora Live Nation oraz Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/judas-priest-bilety/30619

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *