Ka$hell na ostatnich koncertach w tym roku [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Ka$hell w grudniu ma zaplanowane 3 koncerty. Poza Łodzią (1 grudnia) wystąpi jeszcze w Katowicach i Warszawie

Pozostałe koncerty Ka$hell w grudniu 2022:

7 grudnia 2022 – Katowice, Katofonia. Bilety: https://www.eventim.pl/event/kashell-katofonia-jazz-blues-club-16215693/

12 grudnia 2022 – Warszawa, Stodoła. Bilety: https://sklep.ebilet.pl/16044073672507538 , https://www.eventim.pl/event/kashell-stodola-scena-open-stage-16183847/

Ka$hell

KA$HELL to nowy zespół stworzony przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków zespołu Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina ( Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama ( Von Marszala) Marszałkowskiego. Muzycy grają mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Słychać to bardzo dobrze w utworze „Chłopak”, który jest pierwszym singlem promującym debiutancki album zespołu.
Teledysk można zobaczyć tu: 

Abradab to muzyk dobrze znany z formacji Kaliber 44 i z działalności solowej. W jego dyskografii znajdziemy kilkanaście albumów i niezliczoną ilość wspólnych nagrań, dokonanych z innymi artystami związanym ze sceną hip hopową. Wszystkie są doskonale znane, wiele z nich to już klasyka polskiego rapu. Muzyków zespołu Coma także nie trzeba specjalnie przedstawiać, na koncie mają siedem albumów, z których jeden uzyskał status złotej płyty, a dwa platynowej. Każdy, kto widział ich na żywo dobrze wie jaką energię potrafią wygenerować. Wspólny projekt z Abradabem to z jednej strony krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego co było najlepsze w muzyce Comy. Singiel „Chłopak” pokazuje część ich potencjału, a całą jego siłę poznamy na albumie ,,Kashell’’ który pojawi się już listopadzie. To będzie mocna rzecz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *