Lordi niebawem odwiedzi UK. Zobacz daty i miejsca koncertów

Fińska sensacja- zespół Lordi już w kwietniu odwiedzi Wyspy Brytyjskie. Zespół planuje zagrać aż cztery koncerty w UK.

Fińscy hard rockowcy już niebawem odwiedzą Wyspy Brytyjskie. W ich planach są aż cztery przystanki. Warto zapisać sobie te daty w kalendarzu. Ta grupa słynie z niezapomnianych muzycznych spektakli i energetycznej muzyki!

The Unliving PicTour Show ’24

Fani hard rocka powinni przygotować się na powitanie bestii. Lordi już niebawem odwiedzi UK, żeby dać aż cztery długo wyczekiwane, mrożące krew w żyłach show! Znani ze swoich potwornych, scenicznych wizerunków i wpadających w ucho kawałków już w kwietniu zawładną Wielką Brytanią!

Lordi sieją sceniczny zamęt od 1992 roku. Pochodzący z Finlandii zespół zasłynął również w konkursie Eurowizji. Ich muzyka to połączenie hard rocka i heavy metalu. Zespół czerpie inspirację i stylistykę z klasycznych horrorów. Ich występy są jedynym w swoim rodzaju „horror show” pełnym pirotechniki, świateł, elementów scenicznych dekoracji a przede wszystkim niebanalnych, potwornych strojów.

Czytaj także: All For Metal jako support Lordi w Warszawie

Lordi w UK. Daty i miejsca koncertów

Zespół powróci na wyspy w ramach trasy „Unliving PicTour Show ’24”. Finowie planują zagrać aż cztery koncerty na Wyspach:

  • 1.04.2024 – Manchester, Academy 2
  • 2.04.2024 – Birmingham, O2 Institute 2
  • 3.04.2024 -Londyn, Electric Ballroom
  • 4.04.2024 – Cardiff, Y Plas
Lordi – plakat trasy

Czytaj także: Damnation Festival 2024 z pierwszym headlinerem. Zobacz kto zagra w tym roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *