Slash zapowiedział nowy album. Już wkrótce zagra w Polsce

Slash, wybitny gitarzysta znany przede wszystkim z występów z Guns N’ Roses, ogłosił premierę swojego nowego albumu, który ma zaskoczyć fanów nie tylko kompozycjami, ale i wyjątkowymi gośćmi.

Album, którego premiera zapowiedziana jest na 2024 rok, zwiastuje nowe brzmienie, z naciskiem na bluesa, i obiecuje być pełen muzycznych gwiazd. Wśród potwierdzonych współprac znalazła się Demi Lovato, z którą Slash miał już okazję współpracować przy rockowej wersji jej utworu „Sorry Not Sorry”.

Slash zapowiada nową płytę

Projekt ten ma przypominać debiutancki album gitarzysty, co sugeruje, że możemy spodziewać się szerokiej palety muzycznych wpływów oraz ciekawych kolaboracji. Slash, zapytany o album w wywiadzie dla Yahoo Entertainment, wyraził swój entuzjazm i potwierdził, że prace nad płytą trwają.

Co ciekawe, artysta zaplanował już wspólną trasę koncertową z Mylesem Kennedym i The Conspirators, która obejmie również Polskę – koncert w Katowicach ma się odbyć 16 kwietnia 2024.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Premierę solowego albumu Slasha zapowiada video do „Killing Floor” – już w kwietniu koncert w Polsce

Współpraca z Demi Lovato to dla Slasha nie tylko ponowne połączenie sił, ale też dowód na muzyczną wszechstronność. Jak wspominał w wywiadzie, wszystko zaczęło się od spontanicznej propozycji dodania partii gitary do jednej z piosenek Lovato, co finalnie zaowocowało trwałą przyjaźnią i profesjonalną współpracą.

Fani rocka i bluesa z pewnością z niecierpliwością będą oczekiwać na więcej szczegółów dotyczących tego obiecującego projektu, a sam Slash, zdając się nigdy nie zwalniać tempa, ponownie udowadnia, że jego pasja do muzyki nie zna granic. O szczegółach nowego albumu dowiemy się więcej już 8 marca, kiedy to artysta ma ujawnić więcej informacji.

Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators wraca do Polski. Gdzie kupić bilety?

Bilety na koncert Slasha trafią do sprzedaży 20 października o godzinie 10.00. Dostępne będą na eBilet.pl.

Już dzień wcześniej – 19 października o 10.00 – ruszą specjalne Artist Presale oraz Spotify Presale. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie Slasha.

Wejściówka na płytę kosztować będzie 349 zł.

Ceny pozostałych biletów:

Loża VIP – 499 złotych
Miejsca siedzące, sektory A – 359 zł
Miejsca siedzące, sektory B – 319 zł
Miejsca siedzące, sektory C – 289 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *