Slash współpracuje z ikonami rocka

Slash, legendarny gitarzysta zespołu Guns N’ Roses, ponownie zaskakuje swoich fanów, tym razem wyjątkową współpracą z ikonami rocka na swoim najnowszym albumie „Orgy Of The Damned”.

Premiera tej długo oczekiwanej płyty, zaplanowana na 17 maja 2024 roku, przyniesie ze sobą kolekcję utworów o bluesowym zabarwieniu. To pierwszy od 2010 roku album Slasha, który nie powstał we współpracy z Mylesem Kennedym i The Conspirators, a zamiast tego charakteryzuje się obecnością imponującego zestawu zaproszonych gości.

Goście na płycie Slasha

Wśród gwiazd, które uświetniły ten projekt, znaleźli się Brian Johnson z AC/DC i Steven Tyler z Aerosmith, którzy wystąpili razem w pierwszym singlu promującym album, „Killing Floor”. Slash, w wywiadzie dla „Audacy Check In”, opowiedział o szczegółach tej współpracy, podkreślając, jak ważne było dla niego, aby utwór przemawiał do jego gości. Johnson, znany z charakterystycznej „szorstkości” swojego głosu, wyraził entuzjazm dla materiału, który nawiązywał do twórczości Howlin’ Wolfa, artysty, którego interpretacje były mu bliskie jeszcze przed dołączeniem do AC/DC. Steven Tyler dołączył do projektu spontanicznie, przynosząc ze sobą harmonijkę i wnosząc do utworu własny, niepowtarzalny styl.

Zobacz również: Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators wraca do Polski

Album „Orgy Of The Damned” oferuje szeroki wachlarz muzycznych współprac, w tym z Iggy Popem, Paul Rodgers, Demi Lovato i Beth Hart, co zapowiada niezwykle różnorodne i bogate brzmieniowo wydawnictwo. Lista utworów obiecuje wyjątkowe interpretacje klasycznych bluesowych i rockowych kompozycji, co jeszcze bardziej podnosi oczekiwania wśród fanów Slasha i muzyki rockowej.

Oprócz pracy nad nowym albumem Slash wraz z Mylesem Kennedym & The Conspirators nie zwalnia tempa, przygotowując się do nadchodzącej trasy koncertowej. 16 kwietnia 2024 roku zespół zawita do katowickiego Spodka w ramach „The River Is Rising – Rest Of The World Tour ’24”, gdzie jako gość specjalny wystąpi Mammoth WVH, z Wolfgangiem Van Halenem na czele.

„Orgy Of The Damned” Slasha stanowi świadectwo nie tylko niegasnącej pasji artysty do eksplorowania muzycznych możliwości, ale także jego umiejętności w tworzeniu wyjątkowych kolaboracji, które łączą pokolenia i gatunki. Premiera tego albumu z pewnością będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku, łączącym w sobie historię rocka i bluesa z nowoczesnym brzmieniem i wizją.

Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators wraca do Polski. Gdzie kupić bilety?

Wejściówka na płytę kosztuje 349 zł.

Ceny pozostałych biletów:

Loża VIP – 499 złotych
Miejsca siedzące, sektory A – 359 zł
Miejsca siedzące, sektory B – 319 zł
Miejsca siedzące, sektory C – 289 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *