LOREEN dwukrotna laureatka Konkursu Piosenki Eurowizji jesienią wystąpi w Polsce!

W 2012 roku podbiła serca Europejczyków utworem „Euphoria” wygrywając konkurs Eurowizji ktory stał się światowym hitem, w tym roku reprezentantka Szwecji wygrała kompozycją „Tattoo”

Loreen oczarowała publiczność swoim niesamowitym wokalem, poruszającymi tekstami i unikalną ekspresją artystyczną. Wkraczając teraz w nowy rozdział muzyczny, robi to z wyraźniejszą niż wcześniej wizją: kontynuuje budowanie mostów między różnymi kulturami, wierzeniami i tradycjami. 

W tym nowym rozdziale Loreen pozwoliła sobie na zabawę własnym kunsztem bardziej niż kiedykolwiek. Kontrasty, które charakteryzowały ją jako artystkę, gdzie mężczyzna spotyka się z kobietą i gdzie jej marokańskie wpływy berberyjskie spotykają się z nowoczesną produkcją elektroniczną. 

Nieco ponad dekadę temu, w maju 2012 roku, ikona popu Loreen zmieniła zasady gry swoim electropopowym przebojem Euphoria. Nie tylko trafnie nazwany, emocjonalnie naładowany kawałek odniósł zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji w tym samym miesiącu, ale także podbił wiele list przebojów na całym świecie. Następnie Loreen kontynuowała tworzenie skomplikowanego, emocjonalnego popu w swojej ojczyźnie, Szwecji, ale teraz powróciła, by zaznaczyć swoją pozycję jako globalnej popowej siły ze szwedzkim zgłoszeniem do Eurowizji w 2023 roku, Tattoo.

„Czułam intuicyjnie, że coś się wydarzy ze mną i tą piosenką” – wyjaśnia zawsze zamyślona i uduchowiona Loreen. „Poczułam to natychmiast, kiedy jej posłuchałam i to mnie przeraziło, ponieważ tak właśnie czułam się z Euphorią”.

Koncert Loreen w Polsce:

16.11.2023, Klub Stodoła, Warszawa

Więcej informacji na stronie organizatora wydarzenia  www.LiveNation.pl

BILETY: https://www.livenation.pl/

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 24 maja o godzinie 11:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 25 maja o godzinie 10:00
Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 26 maja na LiveNation.pl o godzinie 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *