Łydka Grubasa zapowiada wiosenną trasę koncertową

Łydka Grubasa zapowiada wiosenną trasę koncertową „Ęć się imię Twoje”.

Zespół Łydka Grubasa ogłosił na swoim profilu facebookowym wiosenną część trasy „Eć się imię twoje”. Odwiedzą po raz pierwszy Brodnicę, Konin i Gniezno. Szczegóły trasy na plakacie poniżej:

Jak czytamy na profilu facebookowym zespołu, na większości koncertów pojawi się orkiestra dęta. Koncert w Toruniu będzie koncertem akustycznym, a przy koncertach w Katowicach i Warszawie pojawił się tajemniczy akronim FOF.

Szczegóły trasy koncertowej Łydki Grubasa. Daty, miejsca, bilety

Łydka Grubasa – informacje o zespole

Celna satyra, specyficzne poczucie humoru, trafna krytyka otaczającej rzeczywistości, energetyczna mieszanka rocka i heavy metalu, rewelacyjne koncerty, doskonały kontakt z publiką składają się na sukces pochodzącej z Olsztyna ekipy. Łydkowa satyra w utworach ostro i bezkompromisowo za to z ironią i humorem trafia w polską hipokryzję. Jak to na koncertach olsztyńskiej ekipy będzie niebanalna konfenasjerka, wspólne śpiewy, balety grupowe mniej lub bardziej synchroniczne. Dzikie tańce i żabie skoki Hipisa, który sprytnie zwinność pantery i grację antylopy ukrywa dla niepoznaki pod warstwą pysznych obiadków i piwa, a które udzielają się publice błyskawicznie. Ostatnim wydawnictwem zespołu jest kompilacja „ĘĆ” zawierająca nowe opracowania znanych numerów oraz „Wzięli zamknęli klub” z repertuaru Kwiatu Jabłoni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *