Maciej Maleńczuk zagrał w Warszawie [ZDJĘCIA]

W dniu 26 sierpnia Park Górczewska stał się areną niezapomnianego widowiska muzycznego. Na deskach bemowskiego amfiteatru pojawiła się wyjątkowa postać polskiej sceny muzycznej – Maciej Maleńczuk + Rhythm Section.

Ten niesamowity artysta jest niemożliwy do sklasyfikowania. Za każdym razem, kiedy próbujemy wpisać go w jakieś ramy, Maleńczuk udowadnia, że jest nieprzewidywalny, a jego twórczość jest jak wehikuł czasu, prowadzący przez różnorodne epoki muzyczne, zaskakujący na każdym kroku.

Maciej Maleńczuk w Warszawie

Gdy mówimy o Macieju Maleńczuku, mówimy o prawdziwym artystycznym kameleonie, który potrafi zaskoczyć i poruszyć nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Jego głębokie, pełne emocji teksty piosenek niejednokrotnie wywołały burzę w polskim świecie muzycznym, jednak nikt nie może zaprzeczyć jego niebywałemu talentowi i oryginalności.

Zobacz również: TV Girl w Polsce. Fanki w ekstazie! [ZDJĘCIA]

Bemowianie i wszyscy, którzy zdecydowali się spędzić ten wieczór w Parku Górczewska, byli świadkami prawdziwego spektaklu. Maleńczuk z całą pewnością dostarczył publiczności wielu emocji, zaskoczeń, a przede wszystkim – autentycznej, niepowtarzalnej muzyki.

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *