Overdrive i M’Rock wystąpią w Garage Pub [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Overdrive i M’Rock zagrają w krakowskim Garage Pub 17 lutego w piątek

Zapraszamy na rockową ucztę 🙂 17 lutego 2023 roku odbędzie się koncert M’Rock. Gościnie zagrają przed nami nasi Przyjaciele z zespołu Overdrive. Szykuje się spora dawka ciężkich, rockowych riffów, polskie teksty, oraz pozytywna energia.
Data: 17.02.2023
Miejsce: Garage Pub – Kraków ul. Piłsudskiego 27
Start: 20:15
Wjazd: 20 zł. (bilety do kupienia na bramce)

Wbijajcie 😃

M’Rock

Zespół o sobie pisze tak:

Jesteśmy krakowskim zespołem rockowym założonym w 2017 roku. Nasza muzyka łączy w sobie elementy rocka, hard-rocka, bluesa oraz cięższych gatunków. W swoich tekstach stawiamy na szczerość przekazu, oraz ojczysty język. Staramy się być sobą i nikogo nie udawać, co mamy nadzieję widać na naszych koncertach 🙂 Obecny wymieniony poniżej skład jest już jak najbardziej dotarty i gotowy na podbój polskiej rockowej sceny 🙂:

Mariusz Gabriell Wychowański – perkusja, Marcin Mucha – bass i wokal, Marcin Wowk – gitara

https://www.facebook.com/mrockkrakow

Overdrive

Zespół pochodzący ze Skawiny swoją działalność rozpoczął w roku 2010. Obecnie po kilku zmianach personalnych w skład zespołu wchodzą: Raff – gitara i wokal, Ryszard „Rychu” Stawiarz – gitara, Marcin „Mushkin” Mucha – bas, Marcin „Maryan” Cekiera – perkusja. Pod koniec 2021 roku wydali swój najnowszy krążek „Demo N” ukazujący odmienne, bardziej punkowe oblicze zespołu, a pod koniec roku 2022 na Bandcampie ukazał się singiel „Koszmatfa” zawierający dwa premierowe numery.

https://www.facebook.com/overdrive.krakow

https://overdrivekrakow.bandcamp.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *