Ozzy Osbourne chce „pożegnać się” z fanami

Sharon Osbourne mówi, że Ozzy planuje „pożegnać się” ze swoimi fanami, grając dwa ostatnie koncerty w swoim rodzinnym mieście Birmingham.

Według Mirror żona i menadżer legendarnego piosenkarza zapowiedziała powrót Ozzy’ego na scenę w Londynie w ramach jej nowej trasy koncertowej „Cut The Crap”, która zawita do Birmingham, a następnie w przyszły weekend ponownie gra w Londynie.

Sharon powiedziała o możliwości powrotu Ozzy’ego na scenę na żywo: „Nie będzie już więcej koncertował, ale planujemy dać jeszcze dwa koncerty, aby się pożegnać, ponieważ czuje, że: «Nigdy nie pożegnałem się z moimi fanami, a chcę to zrobić». pożegnać się właściwie”. Wygląda na to, że miejscem wydarzenia mógłby być stadion Aston Villi Villa Park, Sharon dodała: „Zrobimy to w Aston Villi, skąd pochodzi Ozzy.

Czytaj także: Sharon Osbourne i Ozzy Osbourne podtrzymują pakt o wspomaganym samobójstwie 

„Jego głos jest nadal absolutnie doskonały” – kontynuowała. „Przez cały czas jego nieobecności nadal bierze lekcje śpiewu, więc jego głos jest idealny. I potrafi żartować. Ma te wszystkie melodie w głowie. Nawet jeśli nie lubisz jego muzyki, Nie można nie lubić Ozzy’ego, on po prostu cię przyciąga.”

Cztery lata temu Osbourne ujawnił, że zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona – zaburzenie neurodegeneracyjne, które u większości ludzi postępuje powoli i na które nie ma lekarstwa. Ozzy również wcześniej doznał paskudnego upadku, po wypadku na quadzie w 2003 roku, w wyniku którego doznał urazu kręgosłupa.

Czytaj także: Ozzy Osbourne ujawnia informacje o „ostatniej operacji”. Jakie ma problemy zdrowotne i czy jest szansa na powrót na scenę?

W listopadzie ubiegłego roku Ozzy, który w ostatnich latach zmagał się z wieloma innymi problemami zdrowotnymi, rozmawiał z magazynem Rolling Stone UK o możliwości powrotu na scenę na żywo. Powiedział: „Biorę to pod uwagę każdego dnia i jeśli będę mógł ponownie wystąpić, to to zrobię. Ale to jest jak pożegnanie z najlepszym związkiem w moim życiu. Na początku mojej choroby, kiedy przestałem koncertować, byłem naprawdę wkurzony na siebie, lekarzy i świat. Jednak z biegiem czasu doszedłem do wniosku: „No cóż, może po prostu muszę zaakceptować ten fakt”.

„Nie mam zamiaru przychodzić na scenę i bezmyślnie robić wrażenie Ozzy’ego, szukając współczucia. Jaki jest w tym, kurwa, sens? Nie pojadę tam na pieprzonym wózku inwalidzkim. Widziałem ostatnio występ Phila Collinsa i ma praktycznie takie same problemy jak ja. Jeździ tam na wózku inwalidzkim. Ale nie mogłem tego zrobić.”

Osbourne omówił także swoje plany na 2024 rok, mówiąc: „Daję radę. Całkiem niedawno nagrałem dwa albumy [„ Ordinary Man ” z 2020 r. i „Patient Number 9” z 2022 r.], ale chcę nagrać jeszcze jeden album i potem ruszyć w drogę.”

Czytaj także: Ozzy Osbourne planuje nagrać kolejny album. Co jeszcze ma w planach Książę Ciemności?

W lipcu ubiegłego roku wokalista BLACK SABBATH odwołał swój występ na festiwalu Power Trip ze względu na utrzymujące się dolegliwości fizyczne.

Ogłoszona wcześniej europejska trasa Osbourne’a z gośćmi JUDAS PRIEST, pierwotnie wyznaczona na 2019 rok, a następnie trzykrotnie przekładana, została oficjalnie odwołana na początku lutego 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *