Rammstein powraca do Polski odzyskać Lewandowskiego. Zobacz plakat [FOTO]

Rammstein w 2023 roku ponownie przyjedzie na dwa koncerty do Polski. Grupa wystąpi 30 i 31 lipca 2023 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Grupa, reklamując wydarzenie i zachęcając do zakupu biletów, postanowiła nawiązać do odejścia Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Polak długo musiał walczyć z klubowymi władzami, aby ostatecznie zgodzili się na transfer.

Wracamy odzyskać Lewandowskiego

– czytamy na plakacie zapowiadającym koncert w Chorzowie.

Metalowa grupa Rammstein to ikona niemieckiej muzyki. Jest znana z takich utworów, jak między innymi „Amerika”, „Du hast” oraz „Ohne dich”. Dzięki kontrowersyjnym tekstom (głównie autorstwa wokalisty Tilla Lindemanna) oraz koncertom pełnym efektów pirotechnicznych, od blisko trzech dekad niemiecki zespół przyciąga rzeszę fanów.

Rammstein na drugim koncercie w Polsce. Gdzie kupić bilety?

Grupa wróci do Europy w 2023 roku, także do Polski. W związku z ogromnym zainteresowaniem fanów ogłoszono właśnie drugi koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie, dzień po pierwszym. Drugi występ zostanie zorganizowany 31 lipca 2023 roku.

Rammstein w Polsce. Daty i miejsca koncertów.

Rammstein wystąpi w Polsce tego lata. Zespół zagra dwa koncerty w na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Pierwszy koncert 30 lipca jest wyprzedany. Drugi koncert odbędzie się w tym samym miejscu 31 lipca. Bilety do nabycia na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *