Sezamkova odsłania kulisy gangsterskiego świata w nowym singlu ‘Gangsta’!

Sezamkova to zespół rockowy, który w 2021 roku powrócił na scenę muzyczną albumem „Pirates of Truth”. Płyta spotkała się z pozytywnym odbiorem w mediach. Dziś Sezamkova prezentuje nowy utwór.

Pierwszym singlem jest ‘Gangsta’. Z przymrużeniem oka opowiada on historię barwnego i tragicznego zarazem życia gangsterów lat 90. To muzyczna podróż w czasie do epoki „Psów”, „Killera” i „Rodziny Soprano”, gdy na ulicach rządzili królowie życia, a ich ekscesy przeplatały się z brutalną rzeczywistością.


Utworowi ‘Gangsta’ towarzyszy teledysk, w którym widzimy członków zespołu Sezamkova wcielających się w role gangsterów. Wideo do piosenki ‘Gangsta’ nawiązuje do estetyki filmów gangsterskich z lat 90. Jest to humorystyczna i pełna akcji historia.

Posłuchaj utworu w streamingu: https://emuzeme.link/SezamkovaGangsta

Adrenalina miesza się z sykiem palnika i zgrzytem metalu, gdy gangsterzy w kominiarkach realizują brawurowy napad. Otwierają sejf i uciekają z walizką pełną kosztowności. Ich radość nie trwa długo, bo w lusterkach już błyskają światła policyjnych radiowozów! Czy Mercedes S, którym uciekają gangsterzy okaże się wystarczająco szybki?

Tekst piosenki ‘Gangsta’ z humorem i nostalgią odsłania zabawne strony życia gangsterów, ich żon, dzieci i psów. To opowieść o władzy, pieniądzach i ciągłym zagrożeniu, okraszona nutą ironii i dystansu do gangsterskiego świata.

Singiel ‘Gangsta’ to przedsmak kolejnej po „Pirates of Truth” płyty zespołu Sezamkova. Na albumie znajdzie się wiele niespodzianek i odkryć, łączących w sobie energię rocka z eksperymentami z pogranicza wielu różnych gatunków.

SEZAMKOVA to:
Krzysztof <Kris> Grabań – bas, wokal
Michał <Mullek> Krasoń – gitara, wokal
Piotr Kurczuk – perkusja

Linki:
https://sezamkova.pl/
https://www.facebook.com/sezamkova/
https://www.instagram.com/sezamkovamusic/
https://www.youtube.com/@sezamkovamusic
https://open.spotify.com/artist/1vRaxD6WjJY3enwvnfLulf?si=GMCazQL0S3iZBn4ngZ4g4Q

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *