Boston Manor na jedynym koncercie w Polsce

Boston Manor na początku tegorocznego lata odwiedzi nasz kraj

BOSTON MANOR wydał nowy singiel „Container„! To pierwszy w 2024 roku materiał zespołu, który powraca pełen pasji i ambicji. „Container” jest bogaty w głębię i groove, oferując pierwszą podpowiedź, gdzie zabierze nas ich brzmienie: od równoległych wszechświatów po rozwój osobisty, od żywych pejzaży sennych po surowy smutek.

Container” bada ideę drugiej szansy, panikę, która pojawia się, gdy wiesz, że musisz zmienić swój świat, zanim będzie za późno i zostaniesz pochłonięty i utracony na zawsze. Chodzi o stagnację życia, która skrada się do ciebie i o to, jak może to doprowadzić do zmiany

Wokalista Henry Cox

Boston Manor na jedynym koncercie w Polsce. Data, miejsce, bilety

Data: 26.06.2024
Miejsce: Warszawa, Hydrozagadka
Bilety w cenie od 89 zł dostępne na stronie Livenation.pl oraz w serwisie Ticketmaster.

Boston Manor – informacje o zespole

Boston Manor to brytyjski zespół rockowy założony w Blackpool w hrabstwie Lancashire w Anglii w marcu 2013 roku. Zespół na początku działalności poruszał się w okolicach pop punku, później zbliżając się bardziej ku alternatywnemu rockowi i emo. Wtedy też wydali pierwszą EP-kę „Here/Now” za pośrednictwem Never Mend Records na Bandcamp. W 2014 podpisali kontrakt z Failure By Design Records na swoją drugą EP-kę , „Driftwood„. W 2015 roku podpisali kontrakt z Pure Noise Records. W ramach tego kontraktu wydali kolejną EPkę „Saudade” oraz trzy pełnowymiarowe albumy: „Be Nothing” (2016), „Welcome to the Neighbourhood” (2018) oraz „Glue” (2020).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *