Shinedown na szczycie najlepiej sprzedających się płyt w USA. „Planet Zero bije rekordy!

Nowy album zespołu Shinedown podbił amerykańskie listy przebojów. „Planet Zero” sprzedaje się jak swierze bułeczki a kapela szykuje się na koncert w Polsce.

Nowy album zespołu Shinedown zatytułowany „Planet Zero” przebojem podbił amerykańskie listy. W zestawieniu „Billboard 200” płyta zadebiutowała na miejscu 5., jako najwyżej notowany album rockowy, a także jako najlepiej sprzedający się album wydany w aktualnym tygodniu.

Shinedown na szczycie najlepiej sprzedających się płyt w USA. „Planet Zero bije rekordy!

Ponadto Shinedown podbił szczyty listy „Billboard” w kategoriach „Alternative”, „Hard Rock” i „Rock”, znalazł się też w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się płyt winylowych.

To jednak nie koniec sukcesów Amerykanów. „Planet Zero” w Wielkiej Brytanii wylądowała na 4. miejscu (a na szczycie w kategorii Rock & Metal), w Australii na 5., a w Szkocji na 2. W pierwszym tygodniu w USA sprzedało się 50 tysięcy ekwiwalentów płyt, z czego 43 tysiące to sprzedaż albumu.

Shinedown w Polsce. Data, miejsce, bilety

Shinedown zagra 22 listopada na terenie warszawskiego Międzynarodowego Centrum Targowo – Kongresowego. Polski występ będzie dla Shinedown jednym z przystanków podczas ich trasy koncertowej „Planet Zero World Tour”. Jako wsparcie na scenie pojawi się muzycy z Asking Alexandria. Bilety można nabyć na stronie organizatora LiveNation.pl oraz w systemie Ticketrmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *