Simple Plan zagra w Polsce w ramach „The Hard As Rock Tour”. Gośćmi specjalnymi Mayday Parade i State Champs

Simple Plan, legendarny zespół pop-punkowy, wraca na scenę z nową trasą koncertową „The Hard As Rock Tour”. Polska publiczność ma szansę zobaczyć zespół na żywo w Warszawie, w klubie Stodoła, 29 stycznia 2024 roku.

Od swojego debiutu w nowym tysiącleciu, Simple Plan zdobył status supergwiazd, sprzedając 10 milionów albumów na całym świecie i zdobywając liczne nagrody. Ich najnowszy album, “HARDER THAN IT LOOKS”, to hołd dla dotychczasowych osiągnięć zespołu oraz krok w nowe muzyczne kierunki. Na płycie znalazły się takie hity jak „The Antidote,” „Ruin My Life,” „Congratulations,” i inne, które mają szansę stać się nowymi ulubieńcami fanów.

Simple Plan już w styczniu w Polsce 2024

Założona w 2005 roku Simple Plan Foundation, której misją jest pomoc młodym ludziom w potrzebie, otrzyma 1 dolar z każdego sprzedanego biletu. Fundacja przekazała już ponad 2 miliony dolarów na różne cele charytatywne w Kanadzie.

Zobacz również: Beast In Black już w tym tygodniu w Krakowie

Jako specjalni goście przed Simple Plan wystąpią Mayday Parade i State Champs, znani z energetycznych występów i chwytliwych hitów.

Mayday Parade to amerykański zespół rockowy założony w 2005 roku, znany z autentycznych tekstów i urzekających melodii. Ich najpopularniejsze utwory to „Jamie All Over” i „Miserable at Best”. State Champs to zespół pop punkowy założony w 2010 roku, słynący z chwytliwych hitów takich jak „Secrets” i „Dead and Gone”.

Zobacz również: Judas Priest z nowym singlem. Jak brzmi „Crown Of Horns”?

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć energii i pasji Simple Plan oraz ich gości na żywo w Warszawie. Dołączcie do nas na koncert, który obiecuje być niezapomnianym wydarzeniem dla fanów rocka!

Simple Plan zagra w Warszawie. Data, miejsce, bilety

Szczegóły Koncertu:

  • Data: 29 stycznia 2024
  • Miejsce: Klub Stodoła, Warszawa
  • Bilety: Dostępne na LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *