Sonata Arctica razem z Firewind oraz Serious Black na dwóch koncertach w Polsce już jesienią!

Dobra wiadomość dla fnaów powermetalu – fińska Sonata Arctica z Firewind z Gusem G. na czele oraz międzynarodowa formacja Serious Black będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć 11 października w warszawskiej Proximie oraz dzień później w poznańskiej Tamie.

Mistrzowie power metalu z Finlandii powrócili z nowym albumem “Clear Cold Beyond”, na którym sięgają do swoich korzeni. Wyprodukowany przez Mikko Karmila, z którym grupa współpracowała na swoich pierwszych wydawnictwach krążek brzmi masywnie i nie brakuje na nim magicznych, heavymetalowych melodii, o czym będziecie mogli się przekonać na dwóch koncertach w naszym kraju. Oprócz utworów z niego w setliście Sonaty na pewno nie zabraknie największych hitów, więc szykujcie się na niezapomniane show!

SONATA ARCTICA (Finlandia) – power metal, melodic metal

Czytaj także: Sonata Arctica zapowiada premierę nowego albumu „Clear Cold Beyond”.

Najnowszy – jedenasty album studyjny Finów „Clear Cold Beyond” trafi do sprzedaży 8 marca 2024 roku, nakładem Atomic Fire Records., a „Dark Empath” jest kolejnym singlem zpowiadającym premierę. „Clear Cold Beyond” zawiera 10 utworów, które ożywiają zamiłowanie zespołu do brzmień w stylu power metalu i podróży do akustycznych krajobrazów muzycznych.

Czytaj również: Sonata Arctica premiera wiedo do utworu „Dark Empath”.

Grecki FIREWIND na dwóch koncertach w Polsce!

Nowym albumem mogą się pochwalić również Grecy z Firewind. Dowodzona przez byłego gitarzystę Ozzy’ego Osbourne’a Gusa G. grupa na swoim dziesiątym krążku przebojowo łączy hard rocka z power metalem, a dopieszczone do perfekcji solówki idealnie współgrają z wokalami charyzmatycznego Herbiego Langhansa (Avantasia). Pozycja obowiązkowa dla fanów power metalu w klasycznym jego wydaniu.

SERIOUS BLACK w Polsce

Na koncertach w Warszawie i Poznaniu jako pierwsza zaprezentuje się międzynarodowa formacja Serious Black. Założony przez byłych muzyków Helloween, Blind Guardian, Visions of Atlantis czy Ted Morose zespół na swoim koncie ma 6 pełnych albumów, a ostatni z nich, “Vengeance is Mine”, ukazał się w lutym 2022 roku nakładem AFM Records.

Szczególy koncertów SONATA ARCTICA, FIREWIND, SERIOUS BLACK w Polsce

11.10.2024 Warszawa, Proxima

12.10.2024 Poznań, Tama

BILETY: https://bit.ly/SONATA_ARCTICA_WWA

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *