SORRY BOYS wystąpili w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

W piątkowy wieczór na deskach Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy w ramach trasy „Dzień dobry, moje kochanie” wystąpił Sorry Boys

Sorry Boys to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie, który udanie łączy popowe kompozycje z alternatywnymi wpływami. Od początku działalności trzon grupy stanowią: Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Zespół wydał sześć płyt i zagrał kilka tras koncertowych, wystąpił również na najważniejszych polskich festiwalach muzycznych, m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Olsztyn Green Festival, Jarocin Festival oraz na Męskim Graniu.

Czytaj również: Sorry Boys i Sebastian Karpiel-Bułecka przedstawiają nowy singiel

Najnowsze pozycje w dyskografii Sorry Boys to dwa albumy – jesienią 2022 r. ukazał się „Renesans”, nominowany do nagrody Fryderyk 2023 w kategorii ‘Album Roku Indie Pop’, z którego pochodzą przebojowe single: „Mapy gwiazd”, „Na spalonym moście” i „Fudżi”, a 21 lipca 2023 miała swoją premierę płyta „Moje serce w Warszawie”, upamiętniająca 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. 

Czytaj również: Sorry Boys „Moje serce w Warszawie”. Płyta z okazji 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Program koncertu zgodnie z zapowiedzią oparty został na utworach z dwóch ostatnich albumów: „Renesans” i „Moje serce w Warszawie”, ale „Absolutnie, absolutnie” nie zabrakło największych przebojów Sorry Boys!

W bydgoskim MCk stawiło się się sporo zdeklarowanych fanów zespołu dla ktorych był to już kolejny koncert w ramach tej samej trasy – widać jednorazowe uczestnictwo w wydarzeniu prawdziwym fanom nie wystarcza. Sala Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy zapełniona słuchaczami, komfortowa przestrzeń sceny, doskonałe nagłośnienie i klimatyczne oświetlenie świetnie korespondujące z dynamiką koncertu to typowe zalety wydarzeń w tym miejscu.

Wyjątkowa atmosfera, doskonały kontant z publicznością, niewymuszone interakcje zespół – słuchacze, niepowtarzalny głos Beli i niezwykle przyjazna aura koncertów przysparza coraz więcej fanów zespołowi, który jest swego rodzaju unikatem na polskiej scenie muzycznej. Po koncercie i bisach wywoływanych przez zachwyconą publiczność, zespół z Blą najbardziej obleganą przez fanów bardzo szybko pojawił się na sali klubu rozmawiając z fanami, rozdając autografy i wykonująć wspólne pamiątkowe fotki.

Pozostałe koncerty trasy SORRY BOYS „Dzień Dobry, Moje Kochanie” 2024

 • 09.02.2024 – Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus  · Zielona Góra
 • 11.02.2024 – BSCK  · Busko-Zdrój
 • 15.02.2024 – Zmiana Klimatu  · Białystok
 • 16.02.2024 – Klub Wytwórnia  · Łódź
 • 02.03.2024 – Kosmos  · Szczecin
 • 03.03.2024 – Lizard King Toruń  · Toruń
 • 09.03.2024 – klub Stodoła  · Warszawa
 • 16.03.2024 – Stary Klasztor  · Wrocław
 • 17.03.2024 – Klub Forty Kleparz  · Kraków
 • 14.04.2024 – Centrum Kultury Karolinka  · Radzionków
 • 20.04.2024 – Klub Muzyczny Bogart  · Gomunice
 • 25.04.2024 – Cavatina Hall  · Bielsko-Biała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *