3 x hardcore, czyli Honesty, Ballkick i Backhand Slap na 3 koncertach w Polsce

Potrójna dawka hardcore na trzech koncertach w Polsce! Honesty, Ballkick i Backhand Slap wspólnie na mini trasie.

Tym razem mamy coś dla fanów dobrego hardcore! Trzy świetne zespoły razem na mini trasie po Polsce! To idealna imprezy, które pomogą wam rozruszać zardzewiałe kości po zimowych mrozach. Jesteście gotowi?

3 x hardcore na trzech koncertach

Już na początku lutego będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo trzy hardcore’owe zespoły. To świetna informacja dla fanów gatunku! Mini trasa zahaczy o trzy miasta: Wrocław, Poznań i Gdańsk. Będziecie mogli doświadczyć rozrywki na najwyższym poziomie. Muzycznego kopniaka zaserwują Wam bowiem Panowie z paryskiego Honesty. Ich wydany w 2023 album „Wargame as DNA” to muzyka przepełniona ciężkimi riffami i tekstami z przesłaniem do świata. Honesty powstał na „popiołach” wcześniejszego projektu Onesta.

Kolejnym na liście jest brytyjski zespół o wymownej nazwie Ballkick (kop w jaja). Więc zapewne będziemy mogli spodziewać się dość mocnego uderzenia. Ballkick to zdecydowanie jazda bez trzymanki. W młynie nie będzie czasu na złapanie oddechu! Koniecznie zapoznajcie się z ich materiałem.

Trzecim składem, który będziecie mogli usłyszeć podczas lutowych koncertów to Backhand Slap– czyli nasz rodzimy reprezentant. Zespół ma na swoim koncie LP „Cantona” (fani piłki nożnej będą wiedzieć, o co chodzi) wydane w 2021 roku, ale prężnie działają i dzielą się ze swoimi fanami różnorodnym materiałem audio -wizualnym. Chłopaki na scenie dają z siebie 2137% także i Wy musicie pokazać, na co Was stać w młynie.

Zobacz także: Przedstawiamy Backhand Slap. Czyli szkoła starego, dobrego grania

Honesty, Ballkick i Backhandslap. Daty i miejsca koncertów

Honesty, Ballkick i Backhand Slap już niebawem wystąpią na trzech koncertach. Początek lutego zapowiada się z wielkim kopniakiem!

  • 9.02. 2024 – Wrocław – Crk
  • 10.02. 2024 – Poznań – Dwa Progi
  • 11.02.2024 – Gdańsk – Wydział Remontowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *