Devastator powraca z nowym albumem. Posłuchaj singli z nadchodzącej płyty

Chłopaki z Devastator już niebawem powrócą z długo wyczekiwanym albumem. Koniecznie sprawdźcie jak brzmi black thrash w najlepszym wykonaniu!

Już niebawem, bo 1 marca ukaże się nowe wydawnictwo od chłopaków z Devastator! Nowy album będzie nosić tytuł „Conjurers of Cruelty” i zostanie wypuszczone nakładem Listenable Records. album będzie można zakupić zarówno na CD, winylu jak i na kasecie magnetofonowej.

Devastator „Conjurers of Cruelty”. Posłuchaj singla z nadchodzącej płyty

Devastator to dość młody, lecz świetnie zapowiadający się zespół. Na swoim koncie ma już spore sukcesy i w tym roku rusza na podbój Europy! Ich pierwszy album „Baptised in Blasphemy” doczekał się re-masteringu i wznowienia. Devastator to niesamowity pokład energii na koncertach i esencja gatunku! w ich twórczości dostaniemy wszystko to, czym charakteryzuje się black thrash metal. Nie pomijając soczystych solówek i elementów rock’n’rolla!

Ich długo wyczekiwany album ukaże się 1 marca. Ale zanim to nastąpi, zespół uchylił rąbka tajemnicy i podzielił się ze swoimi fanami 3 singlami z nowego wydawnictwa! Koniecznie posłuchajcie.

„Liar in Wait”

Singiel „Liar in Wait” ukazał się w maju 2023

„Death Forever”

Singiel „Death Forever” ukazał się 1 września 2023

„Ritual Abuse (Evil Never Dies)”

Ostatni singiel z nadchodzącej nowej płyty, który ukazał się 19 grudnia 2023.

Zobacz także: Poznajcie zespół Devastator. Black thrash prosto z Wielkiej Brytanii

Devastator „Conjurers of Cruelty”. Zamów w preorderze

Jeśli ten rodzaj muzyki sprawia, że twoja nóżka zaczyna tupać a głowa rytmicznie się kołysać, zachęcamy do zamawiania albumu w pre orderze. Odwiedź oficjalny sklep.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *