Babymetal zawita do polski z headlinerskim koncertem

Japoński fenomen muzyczny, zespół Babymetal, przyjedzie do Polski, by wystąpić jako headlinerzy w Warszawie. Koncert odbędzie się na Letniej Scenie Progresji przy ulicy Fort Wola 22 i zapowiada się jako prawdziwe muzyczne wydarzenie roku.

Babymetal, znane z unikalnej mieszanki alt-metalu, trance’u oraz j-popu, zdobyły międzynarodową sławę niemalże błyskawicznie. Zespół, który swój początek miał niespełna dekadę temu, z miejsca zdobył liczne grono oddanych fanów, mimo początkowego sceptycyzmu krytyków. Ich muzyka, która łączy słodycz j-popu z cierpkością metalcore’u oraz zmetalizowanym alt-rockiem i elektronicznymi elementami, stała się symbolem ich unikatowego stylu.

Zobacz również: Pierwsze informacje o MATERIAFEST 2024 w Szczecinku

Babymetal zagra jedyny koncert w Polsce

Tegoroczny koncert w Warszawie będzie pierwszym, w którym Babymetal wystąpią jako główna atrakcja na polskiej scenie. Wizyta w Polsce ma na celu promocję ich najnowszego albumu „The Other One”. Album ten, porównując z debiutanckim wydawnictwem zespołu, ukazuje znaczący rozwój artystyczny i kompozytorski, potwierdzając, że zespół nie tylko utrzymuje swoją popularność, ale również ciągle się rozwija.

Babymetal w Polsce. Bilety na koncert

Bilety na to niezwykłe wydarzenie będą dostępne od 22 grudnia (godzina 10:00) w sklepie Knock Out w formie kolekcjonerskich druków. Ceny biletów to 199/219 zł w przedsprzedaży i 240 zł w dniu koncertu.

Babymetal z pewnością zapewnią swoim fanom niezapomniane wrażenia, łącząc na scenie energię, talent i unikalność swojego stylu. To wydarzenie to obowiązkowy punkt dla wszystkich miłośników alternatywnych brzmień oraz fanów kultury japońskiej.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć Babymetal na żywo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *