Castle Party 2023. Pierwsza pula biletów wyprzedana w 3 godziny!

3 godziny. Tyle potrzebowali fani Castle Party na wykupienie pierwszej puli biletów na imprezę, która wystartuje za niemal rok. Kolejny festiwal planowany jest w dniach 13-16 lipca 2023 roku.

Największy gotycki festiwal w tej części Europy, Castle Party, wyprzedał pierwszą pulę biletów w 3 godziny! Fani nie zawiedli, mimo że jak do tej pory nie został ogłoszony żaden z zespołów!

Największy gotycki festiwal w tej części Europy

Castle Party to jeden z największych w Europie festiwali muzyki dedykowanych fanom gotyckiego rocka. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 1994 roku, a w imprezie wzięło udział około 300 osób.

Obecnie frekwencja jest o wiele większa, a na wydarzenie przyjeżdżają fani z całego świata. Impreza to jeden z największych festiwali muzycznych tego typu w Europie. Ważną jego jest możliwość podkreślenia swojej przynależności do subkultury poprzez niecodzienne stroje i wymyślne makijaże uczestników.

31 października, w Halloween, wystartowała przedsprzedaż biletów na festiwal, który odbędzie się w Bolkowie za niespełna rok. Wejściówki zniknęły w zawrotnym tempie, mimo że Organizatorzy nie zdradzili jeszcze lineupu przyszłorocznej edycji.

Castle Party 2023. Co wiemy o festiwalu?

Jak informują organizatorzy, festiwal Castle Party odbędzie się w dniach 13-16 lipca 2023 roku. Koncerty jak zawsze będą na zamku w Bolkowie oraz scenie plenerowej. Ze względu na ogromne zainteresowanie festiwalomym merchem, festiwalowy sklepik będzie całoroczny!

Bilety z kolejnych puli można kupić pod linkiem https://castleparty.com/bilety.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *