Damnation Festival 2023. Znamy kompletny rozkład jazdy festiwalu

Damnation Festival 2023 odbędzie się już niebawem. Mamy dla Was garść niezbędnych informacji dotyczących tego festiwalu.

Już za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się największy europejski festiwal metalowy odbywający się w klubie. To właśnie 3 i 4 listopada Manchester zyska miano stolicy ciężkich brzmień! Fani muzyki z całego Zjednoczonego Królestwa, a także spoza jego granic, spotkają się właśnie w Manchester, aby rozkoszować się dźwiękami.

Damnation Festival 2023 to przede wszystkim trzy sceny, a na każdej z nich grono wyśmienitych artystów. Nie łatwo jest się w tym wszystkim odnaleźć, dlatego prezentujemy Wam kompletny rozkład jazdy imprezy.

Damnation Festival 2023. Kompletny rozkład jazdy imprezy

A Night Of Savation

Chociaż festiwal odbędzie się 4 listopada, organizatorzy przygotowali niespodziankę dla wszystkich fanów ciężkich brzmień w postaci wydarzenia, które odbędzie się dzień wcześniej. „A Night of Salvation” odbędzie się 3 listopada. Jest to specjalny event, podczas którego każdy z zespołów będzie grał na żywo tylko jedną ze swoich płyt. Będzie więc to dość niespotykana okazja do usłyszenia rzadko granych utworów.

A Night of Salvation- oficjalny plakat

Zobacz także: Damnation Festival 2023. Kto zagra podczas tegorocznej edycji festiwalu?

A Night Of Salvation. Rozpiska czasowa wydarzenia

A Night Of Salvation jest po brzegi napakowane muzycznymi wrażeniami. Podczas tego wieczoru również możemy liczyć na duzy wybór wykonawców, którzy będą grać na trzech festiwalowych scenach: Cult Never Dies, Pins and Knuckles oraz Church Road.

Rozkład jazdy przedstawia się następująco:

Scena Cult Never Dies Records

Scena Church Road Records

Scena Pins & Knuckles Merchendise

Przedstawiamy Wam także clashfinder, który zdecydowanie ułatwi Wam w planowaniu tego muzycznego wieczoru:

Damnation Festival 2023

No i czas na główną część muzycznego święta- Damnation Festival. Tutaj również możecie liczyć na niezapomniane muzyczne emocje. Zalecamy wypić sporą ilość czarnej jak sam Szatan kawy, bo tu balety zaczną się znacznie wcześniej, bo już pierwsze zespoły pojawią się na scenie o 12 w południe!

Rozpiska czasowa na poszczególnych scenach:

Scena Holy Goat Brewing

Scena Eyesore Merch

Scena Pins & Knuckles

I tu również mamy dla Was clashfinder, który pozwoli Wam dokonać niekiedy bardzo trudnego wyboru jeśli chodzi o wybór artysty i sceny.

Damnation Festival 2023. Pozostałe atrakcje

Zdajemy sobie sprawę, że 12 godzin w muzycznym szaleństwie może sprawić, że będziemy musieli uzupełnić nasze zasoby energii. Dlatego też organizatorzy przygotowali specjalnie dla Was food trucki, które będą serwowały Wam przeróżne smakołyki. Począwszy od tradycyjnych frytek i burgerów po kuchnię grecką, azjatycką czy włoską. Na pewno znajdzie się również coś smacznego dla tych, którzy preferują bezmięsną opcję.

Organizatorzy zapewniają, że specjalnie dla tych zmęczonych gości znajdą się dwie strefy, w których będzie można spokojnie zjeść, odpocząć czy napić się piwa.

Warto wziąć ze sobą trochę gotówki, bo poza stoiskami z jedzeniem, na Damnation znajdziemy kilka świetnych stoisk z płytami, merchem czy innymi artykułami związanymi z muzyką. Nie zapomnijmy również, że zespoły również przywiozą ze sobą trochę ciekawostek i niekiedy limitowanych gadżetów.

Damnation Festival 2023 4.11.2023, BEC Arena, Manchester

Bilety:

Dla tych, którzy w dalszym ciągu zastanawiają się nad kupnem biletów, radzimy się spieszyć z decyzją, ponieważ ponad 80% wejściówek została już sprzedana!

Damnation Festival 2023 – £82.50

Night Of Salvation – £49.50

Combo Ticket (Damnation and Night Of Salvation) – £121.00

Bilety na wydarzenie dostępne na oficjalnej stronie festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *