DragonForce publikuje nowy teledysk. Zobacz video do utworu „Astro Warrior Anthem”

Zespół DragonForce podzielił się nowym video do utworu „Astro Warrior Anthem”. Utwór promuje nadchodzącą nową płytę power metalowej grupy.

Brytyjczycy z DragonForce opublikowała dziś video do utworu „Astro Warrior Anthem”. Utwór ten promuje nowe wydawnictwo, które swoją premierę będzie miało już niebawem.

DragonForce „Astro Warrior Anthem”. Zobacz video

Dziś zespół DragonForce zaprezentował teledysk do utworu „Astro Warrior Anthem”. Jest to na pewno powód do radości dla wszystkich fanów tego gatunku. Grupa już niebawem wyda swój kolejny dziewiąty album. Płyta „Warp Speed Warriors” ukaże się 15 marca 2024. Tymczasem zobaczcie koniecznie ich najnowszy klip!

DragonForce wyruszy w trasę. Zobacz daty i miejsca koncertów

Pod koniec lutego Brytyjczycy wyruszają w swoją europejską trasę promującą album „Warp Speed Warriors”. Będzie można ich usłyszeć na żywo na jedynym koncercie w Polsce. Na trasie będą ich wspierać: Amaranthe i Infected Rain zagrają w Warszawie 03 marca 2024. Koncert odbędzie się w klubie Progresja. Sprzedaż Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

DragonForce – szczegóły trasy

Czytaj także: Till Lindemann szokuje w teledysku do „Entre Dos Tierras”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *