Thirty Seconds to Mars już niebawem w Polsce. Kiedy zagrają w Krakowie?

9 maja tego roku, fani Thirty Seconds to Mars będą mieli okazję zobaczyć zespół na żywo w Tauron Arenie w Krakowie. Koncert wpisuje się w ramy trasy „Seasons World Tour”, której nazwa odwołuje się do utworu z ostatniego albumu zespołu, „It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day”.

Po pięciu latach oczekiwania, następca albumu „America” pojawił się na rynku, nosząc nazwę pełną kontrastów – „It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day”. Album Thirty Seconds to Mars zawiera jedenaście nowych utworów, które mogą zaskoczyć odbiorców oczekujących czegoś epickiego, zwłaszcza po tym, jak Jared Leto w 2021 roku w wywiadzie dla NME wspomniał, że ma przygotowanych ponad 200 piosenek. Czy finalna lista utworów to wybór najciekawszych dzieł? A może zespół zachował najlepsze kawałki na później? Chociaż niektóre źródła, jak The Straits Times, sugerują, że wiele z tych utworów zostało odrzuconych, miejmy nadzieję, że zasób tych, które przetrwały, będzie kontynuacją kreatywnej passy zespołu na przyszłość.

Thirty Seconds to Mars – trudne czasy pełne niepewności

W rozmowie z „The Straits Times”, Jared Leto wyjaśnił, że nazwa albumu „It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day” nawiązuje do trudnych czasów pełnych niepewności, które jednocześnie mogą być źródłem nadziei i odkrywania piękna w otaczającym nas świecie. Tłumaczy, że nawet niebo przedstawione na okładce albumu nie jest efektem przypadku, ale starannie dobranym elementem. W wywiadzie dla Apple Music przyznał, że album ma aż dziesięć różnych okładek, ponieważ jest tak zafascynowany różnymi obliczami nieba, że chciał uwiecznić każde z nich. Leto przyznaje, że może to brzmieć trochę egoistycznie, ale chciałby mieć możliwość powieszenia wszystkich tych okładek na swojej ścianie jak prawdziwe dzieła sztuki.

Thirty Seconds to Mars wyruszył w trasę koncetową

Poranek 9 listopada 2023 okazał się dla niektórych spacerujących po Manhattanie Nowojorczyków nie lada zaskoczeniem. Gdy podnieśli wzrok ku górze, zobaczyli człowieka wspinającego się na Empire State Building. Kim był ten śmiałek? To Jared Leto, który w oryginalny sposób zdecydował się promować zbliżającą się trasę koncertową swojego zespołu Thirty Seconds to Mars. Z pewnością niecodzienna metoda promocji trasy koncertowej, ale w pełni uzasadniona, ponieważ Seasons World Tour to pierwsza taka trasa Thirty Seconds to Mars od ponad pięciu lat.

Nie możemy się doczekać, aby ponownie ruszyć w trasę i spotkać się z Wami w różnych zakątkach świata. Minęło już tyle czasu. Brakuje nam Was. Kochamy Was. Dajcie znać, gdzie chcielibyście nas zobaczyć wkrótce

— takie słowa można przeczytać na Instagramie zespołu.

Trasa rozpocznie się w marcu w Ameryce Południowej, by w kwietniu przenieść się do Europy, gdzie zaplanowano aż 28 występów. Polskich fanów na pewno ucieszy fakt, że jednym z przystanków będzie Kraków! Zespół wystąpi w Tauron Arenie 9 maja 2024 roku. Czy już planujecie swoją obecność?

Jared Leto osiągnął szczyty w dziedzinie marketingu

Czy jest jakaś dziedzina, której Jared Leto by się nie podjął? Ten 51-latek nie tylko śpiewa w zespole założonym wspólnie z bratem, ale również samodzielnie reżyseruje teledyski do swoich utworów, nie ustając w zdobywaniu ról w czołowych produkcjach filmowych, a od czasu do czasu pojawia się nawet na wybiegach mody. Pomimo napiętego grafiku, Leto zdaje się zawsze znajdować czas na swoje ulubione hobby – wspinaczkę.

Empire State Building, będący czwartym co do wysokości wieżowcem w Nowym Jorku i jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabytków na świecie, stał się celem jego ostatniej przygody. Leto wspiął się na szczyt tego gmachu w poranny czwartek. Jak sam przyznał, było to spełnienie jednego z jego największych marzeń, które wreszcie mógł odhaczyć na swojej liście życiowych celów. Niebezpieczna wspinaczka miała również dodatkowy cel – promocję nadchodzącej trasy koncertowej Thirty Seconds to Mars.

Thirty Seconds to Mars w Polsce 2024. Gdzie zagra grupa?

W ramach trasy „Seasons 2024 Global Tour” rockowa formacja odwiedzi również Polskę. Thirty Seconds to Mars wystąpią na krakowskiej Tauron Arenie 9 maja 2024 roku. Wybierzecie się na koncert zespołu? Bilety kupicie na www.livenation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *