Hunter wystąpił w Krakowie [ZDJĘCIA]

Zespół Hunter w tym roku obchodzi 15-lecie wydania płyty „Hellwood”. Trasa jubileuszowa objęła także Kraków

W tym roku mija 15 lat od wydania płyty „Hellwood” grupy Hunter. Na tą okoliczność zespół wyruszył w trasę koncertową po Polsce. 16 marca Hunter zawitał do Krakowa, a ich występ poprzedziła grupa Lark.

Zobacz także: Avatar wystąpił w Krakowie [ZDJĘCIA]

Hunter wystąpił w Krakowie

Punktualnie o 20 na scenę wkroczył zespół Hunter. Klub już był szczelnie wypełniony ludźmi. Michał Jelonek pojawił się na scenie w charakterystycznych białych klapkach. Zaprezentowali cały materiał z albumu „Hellwood” w dokładnie takiej kolejności, jak na tymże albumie. Potem kilka starszych numerów, z czego na koniec zagrano T.E.L.I. Chwilę potem zespół wyszedł na bis, wykonując trzy numery. W „Imperium uboju” zabrakło charakterystycznych rekwizytów – zakrwawionych białych szat, w których często zespół wykonywał ten utwór. Za to Letki wszedł z dużym toporem na scenę. Potem jeszcze „Imperium Waraciwara” i na sam koniec „Figlarz Bugi”. Publiczność dość żywiołowo reagowała na bardziej znane numery.

Lark poprzedził występ Huntera

Zanim Hunter zawładnął sceną, publiczność rozgrzewała grupa Lark. Jak na support przystało, grali około 40 minut. Początkowo publiczność nie była zbyt licznie zgromadzona, gdyż dopiero się schodziła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *