Killsorrow wypuścił drugi teledysk z najnowszej płyty

KILLSORROW wypuścił drugi teledysk z nowego studyjnego albumu „Wasteland Chronicles”. Tym razem do „Parasite Symphony”

Postapokaliptyczny zespół Killsorrow z Krakowa wypuścił właśnie drugi teledysk z najnowszego studyjnego albumu „Wasteland Chronicles„. Przedstawiamy klip do „Parasite Symphony„, w którym gościnnie zaśpiewała Patrycja Duda:

Album „Wasteland Chronicles” składa się z 12 utworów. Poniżej prezentujemy tracklistę albumu:

 1. Keep Out!
 2. Lost in The Dark
 3. Parasite Symphony
 4. Prototype
 5. Eyes
 6. Shelter
 7. Straight to Hell
 8. Finest Day to Die
 9. Play with Me
 10. Endless Fry
 11. Wasteland
 12. Home Sweet Home

Killsorrow – informacje o zespole

Zespół Killsorrow powstał w Krakowie w 2008 roku z inicjatywy gitarzysty Michała Sokoła, znanego z takich grup, jak Ananke czy Structure of Reason. Skład grupy zmieniał się wielokrotnie. W początkowym okresie działalności na koncertach nie wykorzystywano elementów postapokaliptycznych:

Killsorrow w 2013 roku. Foto: Paweł Świrek

Skład zespołu ostatecznie ustabilizował się w 2015 roku. Do tej pory zespół wydał dwa albumy: „Little Something For You To Choke” (2016) oraz „Killsorrow” (2019). Następnie zespół udostępnił fanom cyfrowy singiel „Atom Heart” (2021). Killsorrow ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów w prestiżowych salach w największych miastach Polski.

Pracę nad trzecim albumem zespół rozpoczął w 2022 roku. Pierwszym klipem z nadchodzącego albumu jest „Home Sweet Home„. Ukazał się on 3 listopada 2023. Tego samego dnia ukazał się trzeci album na CD, zaś cyfrowa wersja będzie dostępna w serwisach streamingowych w pierwszym kwartale 2024. Muzykę Killsorrow z najnowszego krążka polecamy fanom takich grup, jak In FlamesEvergreyIron MaidenTrivium i Kamelot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *