Kolejny singiel od Judas Priest – „The Serpent And The King”

Brytyjskie legendy heavy metalu JUDAS PRIEST opublikowały oficjalny teledysk z tekstami do „The Serpent And The King”, czwartego singla z ich nadchodzącego albumu studyjnego „Invincible Shield”.

Wokalista Judas PRIEST, Rob Halford o „The Serpent And The King”: Pasja, moc, miłość, poświęcenie i wszystkie inne wspaniałe słowa, które możesz odnieść do zespołu, Judas Priest po prostuwykrzyczał to w tej piosence „The Serpent And The King”. To po prostu kolejna definicja tego szczególnego stylu metalu, tego intensywnego, nieustępliwego, niezwyciężonego podejścia i miłości, którą mamy w tym zespole przy tej konkretnej piosence.”

„Invincible Shield” ukaże się 8 marca 2024 roku za pośrednictwem Sony Music. Wcześniej opublikowano oficjalne teledyski do dwóch pierwszych singli z albumu, „Panic Attack” i „Trial By Fire”.

Czytaj również: Judas Priest z nowym singlem. Jak brzmi „Crown Of Horns”?

Judas Priest w towarzystwie Saxon i Uriah Heep wystąpią w Krakowie 30 marca 2024 roku

Zespół Judas Priest ma już zaplanowaną europejską trasę koncertową, która rozpocznie się 24 marca 2024 roku we Frankfurcie w Niemczech – gośćmi specjalnymi trasy będą Saxon i Uriah Heep.

Czytaj rownież: LEGENDY na wspólnej trasie: JUDAS PRIEST, SAXON I URIAH HEEP wystąpią w Krakowie

JUDAS PRIEST

GOŚCIE SPECJALNI: SAXON I URIAH HEEP
EUROPEJSKA TRASA – MARZEC/KWIECIEŃ 2024

30.03.2024 – TAURON Arena Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *