Korn wystąpi w Polsce. Legenda nu metalu zawita do Katowic

Fani ciężkiego brzmienia w Polsce mogą zacierać ręce! Kultowa grupa Korn, która odmieniła oblicze muzyki rockowej, ogłosiła swój koncert w Spodku w Katowicach. To historyczne wydarzenie odbędzie się 30 lipca 2024 roku, a bilety będą dostępne w sprzedaży już wkrótce.

Korn, od momentu wydania swojego debiutanckiego albumu, nieustannie przesuwa granice gatunku, zdobywając serca fanów na całym świecie. Ich muzyka, często opisywana jako przełomowa i innowacyjna, zainspirowała wiele innych zespołów. The FADER opisuje ich twórczość jako „generacyjny lęk przed klaustrofobiczną, samonapędzającą się świadomością”, co idealnie oddaje głębię i intensywność ich muzyki.

Korn wraca do Polski

Zespół, w skład którego wchodzą Jonathan Davis, James „Munky” Shaffer, Brian „Head” Welch, Reginald „Fieldy” Arvizu i Ray Luzier, może pochwalić się sprzedażą ponad 40 milionów albumów na całym świecie oraz licznymi nagrodami, w tym dwoma nagrodami GRAMMY. Ich trasy koncertowe przyciągają tłumy, a rekordy sprzedaży albumów pozostają nieosiągalne dla wielu innych zespołów.

Zobacz również: Znamy pierwsze gwiazdy przyszłorocznego festiwalu Castle Party. Będzie to 30 edycja imprezy

Ich najnowszy album „Requiem”, wydany w 2022 roku, jest kolejnym potwierdzeniem, że Korn nie przestaje zaskakiwać i ewoluować. W związku z 30-leciem wydania ich kultowego albumu „Korn” w 2024 roku, zespół przygotowuje dla fanów szereg niespodzianek, w tym wspomniany koncert w Polsce.

Jako gość specjalny wystąpi Spiritbox, kolejna gwiazda sceny metalowej. To zapowiada się na niezapomniane wydarzenie dla fanów ciężkich brzmień.

Korn w Polsce 2024. Data, miejsce, bilety

Przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 14 grudnia o godz. 12:00, a sprzedaż ogólna wystartuje dzień później, w piątek o godz. 10:00 na LiveNation.pl. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Live Nation oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, aby zobaczyć na żywo jednych z pionierów nu metalu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *