Lenny Kravitz wystąpi w Polsce!

Dwa koncerty w Polsce w ramach „Blue Electric Light Tour 2024” odbędą się w lipcu w Krakowie i Łodzi

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować „Blue Electric Light”, czyli 12 studyjny album Lenny’ego Kravitza? Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock’n’rolla.

Lenny Kravitz na dwóch koncertach w Polsce w Polsce!

Jako nieustanna siła twórcza – muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant – nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze.

„Blue Electric Light” to utwory pełne pasji, muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą – Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.

Zobacz również: Bloodstock Open Air Festival ogłosił kolejnych wykonawców. Zobacz kto dołączył do składu imprezy

Lenny Kravitz „BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024”

Artysta zagra w Polsce dwukrotnie:

  • 21 lipca 2024 TAURON Arena Kraków
  • 23 lipca 2024 Atlas Arena w Łodzi
  • Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia o godzinie 10:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia o godz. 11:00
  • Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 8 grudnia na LiveNation.pl o godz. 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *