Metallica dziękuje fanom za wsparcie organizacji charytatywnej [WIDEO]

Metallica podziękowała wolontariuszom i fanom za wsparcie organizacji charytatywnej, którą prowadzi zespół.

Metallica dziękuje fanom za wsparcie. Grupa jest jednym z najbardziej znanych zespołów na świecie. Grupa dowodzona przez Jamesa Hetfielda na scenie jest od 1981 roku i już dawno zdobyła uznanie fanów i szacunek innych muzyków.

Oprócz docenianej na całym świecie muzyki na wysokim poziomie, szacunek i sympatię zdobyli również swoimi wielkimi sercami. Muzycy pomagają biednym, potrzebującym, uczestniczą w akcjach charytatywnych, a także mają własną fundację – „All Within My Hands”, która zajmuje się szeroko pojętą pomocą najbardziej potrzebującym, np. poprzez wspieranie działań humanitarnych dla ofiar huraganów czy trzęsień ziemi.

Metallica: Fundacja All Within My Hands

Powołana 2017 roku fundacja All Within My Hands, która zajmuje się pomocą najbardziej potrzebującym. Podczas rocznej działalności, fundacja wsparła w działaniach humanitarnych ofiary huraganu oraz ofiary trzęsień ziemi w Houston, Puerto Rico i Meksyku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: RAMMSTEIN W POLSCE

Zespół za pomocą fundacji przekazał darowizny lokalnym bankom żywności. Głównie w miastach gdzie występował podczas trasy koncertowej po Ameryce Północnej oraz Europie.

Metallica dziękuje fanom

Tym razem podczas drugiego „dnia służby” zorganizowanego 22 maja 2019 roku przez Metallicę w ramach fundacji „All Within My Hands” zgłosiło się ponad 3000 wolontariuszy. Fani pracowali w bankach żywności w Stanach Zjednoczonych. Każdy z uczestników otrzymał specjalną koszulkę „All Within My Hands”.

James Hetfield powiedział :

All Within My Hands ma na celu zachęcać rodzinę Metalliki do udzielania się jako wolontariusze, a wasz wkład nas zaskoczył.

Zespół nagrał specjalne wideo z podziękowaniem dla fanów:

Metallica w Polsce 2019 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Metallica pojawi się w Polsce 21 sierpnia i zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Będzie to jeden z ostatnich koncertów zespołu podczas tegorocznej trasy po Europie.

Ogólna sprzedaż biletów na koncert Metalliki w Polsce w 2019 roku rozpoczęła się w piątek, 28 września 2018 o godzinie 10.00 na www.livenation.pl.

Ceny biletów na koncert Metalliki w Polsce 2019 wynoszą od 229 zł do 479 zł w zależności od wybranego miejsca. Bilety VIP to koszt od 850 zł do nawet 9290 zł.

Ostatni koncert Metalliki w Polsce miał miejsce 28 kwietnia 2018 roku w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *