Mötley Crüe zagrało w Krakowie [ZDJĘCIA]

31 maja 2023 Mötley Crüe, legendarna amerykańska grupa glam metalowa, zagrała w Krakowie, dostarczając niezapomnianych emocji tysiącom polskich fanów.

Koncert, który był częścią światowej trasy zespołu, zaczynał się w typowo ekstrawaganckim stylu Mötley Crüe. Na scenie pojawiło się olśniewające show, które w połączeniu z ikonicznymi riffami gitarowymi, wprowadziło publikę w euforię.

Mötley Crüe w Krakowie

Zespół nie zawiedli swoich fanów. Grupa zaprezentowała swoje najbardziej znane hity, takie jak „Girls, Girls, Girls”, „Kickstart My Heart” i „Home Sweet Home”.

Setlista prezentowała się następująco:

 1. Wild Side
 2. Shout at the Devil
 3. Too Fast for Love
 4. Don’t Go Away Mad (Just Go Away)
 5. Saints of Los Angeles
 6. Live Wire
 7. Looks That Kill
 8. The Dirt (Est. 1981)
 9. Rock and Roll, Part 2 / Smokin’ in the Boys Room / Helter Skelter / Anarchy in the U.K. / Blitzkrieg Bop
 10. Home Sweet Home
 11. T.N.T. (Terror 'n Tinseltown)
 12. Dr. Feelgood
 13. Same Ol’ Situation (S.O.S.)
 14. Girls, Girls, Girls
 15. Primal Scream
 16. Kickstart My Heart

Zespół połączył swoje charakterystyczne rockowe brzmienie z nowoczesnymi technologiami, tworząc spektakl, który zachwycił zarówno długoletnich fanów, jak i tych, którzy po raz pierwszy mieli okazję usłyszeć ich na żywo.

DEF LEPPARD W POLSCE – ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTU

Mötley Crüe w Krakowie. Zdjęcia z koncertu

Pochodzący z Los Angeles kwartet Mötley Crüe przez 41 lat był niekwestionowanym liderem świata rocka. Zespół sprzedał ponad 100 milionów albumów na całym globie. Ich osiągnięcia obejmują 7 platynowych i multi-platynowych albumów w Stanach Zjednoczonych, 22 hity na listach przebojów mainstream rocka, 6 singli w Top 20 popu, 3 nominacje do nagrody Grammy, 5 bestsellerowych książek według New York Timesa, gwiazdę na Hollywood Walk of Fame oraz filmowy hit Netflixa.

Mötley Crüe zyskał ponad 5 miliardów odtworzeń na platformach streamingowych i ma ponad 8 milionów fanów na mediach społecznościowych. Jak stwierdził jeden z fanów po koncercie: „Było głośno, było dziko, było dokładnie tak, jak powinno być na koncercie Mötley Crüe”.

Mötley Crüe wstąpili w Krakowie z Def Leppard w ramach wspólnej trasy „The World Tour”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *