Rockstadt Extreme Fest z nowymi ogłoszeniami! Zobacz, kto dołączył do składu największego, metalowego festiwalu w Europie Wschodniej

Rockstadt Extreme Fest ogłosił właśnie kolejną porcję zespołów, które dołączą do przyszłorocznej imprezy wydarzenia. Organizatorzy absolutnie nie zwalniają tempa przed Świętami!

Rockstadt Extreme Fest 2024 odbędzie się już po raz dziesiąty i z tej okazji rozkład jazdy tej imprezy robi się naprawdę gorący. Dziś organizatorzy największego festiwalu w Europie Wschodniej ogłosili kolejną porcję wykonawców, których będzie można usłyszeć podczas przyszłorocznej edycji tego niesamowitego wydarzenia!

Rockstadt Extreme Fest 2024. Zobacz kto dołączył do składu imprezy

Rockstadt Extreme Fest odbywa się w Rumunii i jest największym metalowym świętem w tej części Europy. To festiwal z niesamowitym klimatem, ponieważ odbywa się w sercu legendarnej Transylwanii! To nie tylko muzyka, ale też historyczne monumenty w zasięgu ręki! Rockstadt to również, świetna atmosfera i organizacja na wysokim poziomie. To wydarzenie może być świetnym powodem, żeby odwiedzić piękną Rumunię i spędzić swój wakacyjny urlop wśród dźwięków muzyki.

Czytaj także: Wielka czwórka „Teutońskiego Thrashu” wystąpi na Rockstadt Extreme Fest 2024 w Rumunii. Co za porywczy rozkład jazdy!

Mimo że line-up imprezy jest już napakowany smacznymi, muzycznymi kąskami, dziś organizatorzy festiwalu zrobili wczesny, gwiazdkowy prezent fanom muzyki! Do składu Rockstadt dołączyły właśnie kolejne zespoły. Oto lista kolejnych wykonawców, których usłyszymy podczas przyszłorocznej edycji:

  • Pendulum
  • The Exploited
  • Testament
  • Lacuna Coil
  • Hatebreed
  • Eluveitie
  • Terror
  • 1000mods
  • Cynic
  • Left To Die

Przypominamy, że podczas Rockstadt Extreme Fest 2024 wystąpią również między innymi: Kreator, Sodom, Amon Amarth, Opeth, Dimmu Borgir, Abbath, Paradise Lost, Exodus, KK Priest, Leprous i wielu innych. Jest to także jedna z tych imprez, która stawia na różnorodność gatunkową i braku nudy. Zapewniamy, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Chcecie poznać wszystkich wykonawców ogłoszonych do tej pory? Zapraszamy na oficjalną stronę organizatora.

Rockstadt Extreme Fest 2024. Daty, miejsce i bilety

Rockstadt Extreme Fest 2024 odbędzie się w dniach 31 lipca – 4 sierpnia w Twierdzy Rasnov w Rumunii. (Będziemy Was informować, niebawem jak najlepiej się tam dostać, oraz co warto zobaczyć).

Rockstadt Extreme Fest 2024 – plakat imprezy

Bilety wciąż są dostępne na stronie festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *