Takiej trasy jeszcze u nas nie było. Furia, Zamilska, Owls Woods Graves i Krzta ruszają w Polskę

Kiedy myślimy o fuzji muzycznej, często wyobrażamy sobie połączenie kilku podobnych gatunków. Jednak w listopadzie 2023 roku Polska będzie świadkiem czegoś wyjątkowego.

Cztery różne gatunki, cztery zespoły, które nie boją się eksperymentować i przekraczać granic. Furia, Zamilska, Owls Woods Graves i Krzta ruszają w Polskę

Furia, Zamilska, Owls Woods Graves i Krzta na wspólnej trasie po Polsce

Jest coś hipnotyzującego w idei połączenia jadowitego techno Zamilskiej z ostrym brzmieniem black metalu Furii. Jeśli dodasz do tego mixa energii Owls Woods Graves oraz ciężar brzmieniowy Krzty, zrozumiesz, że to będzie trasa, której nie wolno przegapić.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów tej trasy będzie prezentacja nowego albumu Furii – „Huta Luna”, którego premiera jest zaplanowana na 10 października pod szyldem Pagan Records.

Trasa koncertowa będzie obejmować osiem miast w Polsce, zaczynając od Poznania 2 listopada, a kończąc na Lublinie 12 listopada.

Zobacz również: Legendarny Abbath zagrał ze swoim zespołem podczas Bloodstock Open Air Festival. Zobacz galerię zdjęć z koncertu

Jeśli jesteś fanem któregokolwiek z tych zespołów lub po prostu szukasz czegoś świeżego i innowacyjnego w muzyce, koniecznie zajrzyj na któryś z koncertów. Bilety są już dostępne w sprzedaży, więc nie przegap okazji, by stać się częścią tej niepowtarzalnej muzycznej podróży.

Niech ten listopad będzie miesiącem, w którym różnorodność muzyczna będzie świętować triumf w Polsce.

Trasa Furia, Zamilska, Owls Woods Graves i Krzta. Daty, miejsca, bilety

  • 2 XI Poznań, Tama
  • 3 XI Bydgoszcz, Fabryka Loyda
  • 4 XI Szczecin, Kosmos
  • 5 XI Gdańsk, B90
  • 9 XI Kraków, Kamienna12
  • 10 XI Wrocław, Stary Klasztor
  • 11 XI Warszawa, Progresja
  • 12 XI Lublin, Radio Lublin

Bilety na koncerty trafią do Knock Out Music Store już 22 sierpnia o 10:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *