Ultima Ratio Fest 2022: Moonspell, Insomnium, Borknagar, Wolfheart oraz Hinayana we Wrocławiu

Moonspell połączył siły z Insomnium, Borknagar, Wolfheart oraz Hinayana i wspólnie wyruszyli w europejską trasę Ultima Ratio Fest 2022. Zobacz, jak było we Wrocławiu!

Moonspell ponownie pojawił się w Polsce. Zespół wyruszył w doborowym towarzystwie Insomnium, Borknagar, Wolfheart oraz Hinayana we współną, europejską trasę Ultima Ratio Fest 2022. Jedyny polski koncert miał miejsce 12.10.2022 we wrocławskim klubie Centrum Koncertowym A2.

Muzycznie będzie to prawdopodobnie najlepsza trasa w jakiej kiedykolwiek Moonspell brał udział. Ostatni album Borknagar (“Pure North”) jest arcydziełem, a Wolfheart zajmuje specjalne miejsce w naszych sercach z oczywistych powodów. Będziemy świętować nasze 30-lecie razem jako zespół w niesamowitym towarzystwie, a jeśli lubisz zespoły, które „robią to dla muzyki”, będzie to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, którego nie może przegapić żaden prawdziwy fan. Przejdziemy przez całą naszą karierę i zagramy zarówno klasyki, nowe piosenki, jak i ukryte diamenty, więc jest o co robić szum. Przygotujcie się na niezwykłą podróż w niesamowitym towarzystwie tych zespołów, prawdopodobnie najlepszą i najbardziej serdeczną trasę koncertową 2022 roku

-mówił o tej trasie frontman Moonspell – Fernando Ribeiro.

Ultima Ratio Fest 2022: Moonspell, Insomnium, Borknagar, Wolfheart, Hinayana zagrali we Wrocławiu.

Niekwestionowani królowie ciemności Moonspell, zagrali serię koncertów, które są ukoronowaniem ich 30-letniej kariery. Przekładana przez pandemię trasa zbiegła się również z wydaniem kolejnego studyjnego albumu „Hermitage”.

Zobaczcie, jak prezentował się zespół na deskach A2:

Insomnium we Wrocławiu 2022

Ultima Ratio Fest 2022: Borknagar we Wrocławiu

Ultima Ratio Fest 2022: Wolfheart we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *