Becky Hill w Polsce! Koncert juz jutro!

Już 15 kwietnia 2024 roku w warszawskim Klubie Palladium odbędzie się koncert Becky Hill, jednej z najjaśniejszych gwiazd brytyjskiej sceny muzycznej. Znana z dynamicznych utworów dance-pop, Becky Hill przyciąga fanów swoją energetyczną muzyką i niezaprzeczalnym talentem wokalnym.

Becky Hill, laureatka dwóch nagród BRIT Awards i autorka wielu hitów, które zdobyły miliony odsłuchań, wystąpi już wkrótce w Polsce. Ten koncert to świetna okazja, aby na żywo doświadczyć jej wyjątkowej energii i charyzmy, które uczyniły z niej jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Wielkiej Brytanii.

Becky Hill: Zjawisko na brytyjskiej scenie muzycznej zawita do Polski!

Bilety na to niezwykłe wydarzenie będą dostępne w sprzedaży od 8 grudnia na stronie LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się już 7 grudnia o godzinie 10:00, a dla klientów Ticketmaster o godzinie 12:00 tego samego dnia.

O Becky Hill

Znana z takich hitów jak „Gecko (Overdrive)” i „Wish You Well”, Becky Hill nie tylko podbija listy przebojów, ale i serca słuchaczy. Jej utwory charakteryzują się energetycznym brzmieniem i są gwarancją świetnej zabawy. Becky jest również znana ze swojej zdolności do tworzenia głębokich emocjonalnych połączeń z publicznością podczas występów na żywo.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć Becky Hill na żywo w Warszawie. Oczekuj niesamowitej atmosfery, przebojowych utworów i niezapomnianych wrażeń muzycznych! Bilety na www.livenation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *