Vaultboy w Polsce. Od wirtualnego świata do scen muzycznych

Wschodząca gwiazda muzyki pop, wokalista, który zaczynał swoją przygodę z muzyką jeszcze w latach szkolnych, teraz podbija scenę muzyczną swoimi wyjątkowymi utworami i charyzmatycznym wykonaniem. Jego pseudonim artystyczny, nawiązujący do postaci z popularnej serii gier wideo „Fallout”, odzwierciedla pasję do cyfrowych światów, która przenika do jego twórczości.

Zadebiutował na scenie muzycznej w 2021 roku, szybko zdobywając popularność dzięki platformom społecznościowym, na których zgromadził ponad 2 miliony obserwujących. Vaultboy może się również pochwalić imponującym osiągnięciem na Spotify, gdzie co miesiąc przyciąga uwagę 5,6 miliona słuchaczy.

Vaultboy wystąpi przed polską publicznością już w 2024 roku

Debiutancka EP Vaultboya, zatytułowana jego pseudonimem artystycznym, ukazała się na początku 2022 roku i zawierała utwór „Everything sucks”, który stał się międzynarodowym hitem. Kolejne artystyczne kroki Vaultboya to wydanie drugiej EP-ki „This is what i get” w listopadzie 2022 roku. Te wydawnictwa potwierdziły jego talent jako artysty i autora tekstów, zdobywając uznanie zarówno wśród krytyków, jak i fanów.

Zobacz również: Adam „Nergal” Darski zdradza: „Nowa muzyka Behemoth już wkrótce!”

Jego dynamiczna kariera nabrała tempa dzięki viralowemu hitowi „Everything sucks”. 30-sekundowy klip opublikowany na TikToku przyciągnął uwagę milionów, generując ponad 320 milionów wyświetleń i zapoczątkowując globalny sukces piosenki, która teraz liczy ponad 250 milionów streamów i wyświetleń wideo.

Vaultboy, który zyskał doświadczenie wspierając na scenie takie zespoły jak Nightly i New Hope Club w 2022 roku, w lutym 2023 roku wyruszył na swoją pierwszą trasę koncertową po Ameryce Północnej. Teraz artysta przygotowuje się do kolejnego kroku w swojej karierze – międzynarodowej trasy koncertowej.

Vaultboy na jedynym koncercie w Polsce. Data, miejsce, bilety

Polska publiczność będzie miała okazję zobaczyć Vaultboya na żywo już w 2024 roku. Koncert odbędzie się 1 czerwca w klubie Hydrozagadka. To wydarzenie, na które fani muzyki pop w Polsce z pewnością czekali z niecierpliwością.

Bilety na ten wyjątkowy koncert są już dostępne w sprzedaży na LiveNation.pl oraz przez system Tiketmaster.

Nie przegapcie szansy na przeżycie tej niezapomnianej muzycznej przygody razem z Vaultboyem w Warszawie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *