Combichrist i Megaherz: Elektro-hardcorowa uczta w Krakowie!

We wrześniu Kraków stanie się epicentrum elektro-hardcorowego brzmienia!

Choć wcześniej Combichrist obiecali dwa koncerty w maju z niespotykanym electro-oldschoolowym setem, to teraz z zaskoczeniem zapowiadają regularne show, które odbędzie się w sercu Małopolski. A na dodatek do towarzystwa zaprosili niemiecką formację Megaherz.

Combichrist i Megaherz w Krakowie

Combichrist to niekwestionowany gigant sceny aggrotech/EBM. Od swojego debiutu w 2003 roku, kiedy to wokalista Andy LaPlegua połączył swoje hardcore’owe korzenie z pulsującą elektroniką, zespół nie przestaje zaskakiwać. Ich energetyczne, uzależniające brzmienie nabiera nowego wymiaru podczas koncertów na żywo. Z 9 albumami w dorobku oraz setkami koncertów (w tym trasy z Rammstein) na koncie, Combichrist ugruntował swoją pozycję jako jedna z najważniejszych formacji w swoim gatunku.

Zobacz również: Takiej trasy jeszcze u nas nie było. Furia, Zamilska, Owls Woods Graves i Krzta ruszają w Polskę

Jednak nie tylko Combichrist będzie miał coś do zaoferowania. Megaherz, celebrujący w tym roku trzy dekady na scenie, przywiezie ze sobą esencję Neue Deutsche Härte. Zespół z niemieckiego Eichenau zdobył uznanie dzięki swojej unikalnej kombinacji masywnych riffów gitarowych i syntetycznych melodii. Ich dyskografia liczy 9 albumów, a „Komet” z 2018 roku, wydany przez Napalm Records, potwierdza ich pozycję jako wiodącego przedstawiciela swojego gatunku.

Przygotujcie się na niezapomnianą muzyczną podróż, która przyniesie dawkę elektro-hardcorowych emocji, jakich dawno nie było. Kraków, we wrześniu, będzie brzmieć jak nigdy dotąd.

Combichrist i Megaherz. Data, miejsce, bilety

Miłośnicy elektro-hardcorowego brzmienia, zapiszcie w kalendarzach ważną datę! 27 września 2023 roku w krakowskim klubie Kwadrat odbędzie się wyjątkowy koncert dwóch potęg sceny aggrotech i Neue Deutsche Härte. Drzwi klubu otworzą się o 18:30, a pierwsze dźwięki zabrzmią już o 19:00. Bilety na to wydarzenie dostępne są pod adresem: https://bit.ly/COMBICHRIST_MEGAHERZ_KRK. Możecie je także nabyć w punktach sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim oraz Ticketmaster. Nie przegapcie tej muzycznej uczty w samym sercu Krakowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *