Greenleaf i Earth Tongue na dwóch koncertach w Polsce. Sprawdź szczegóły koncertów

Szwedzki Greenleaf i Earth Tongue z Nowej Zelandii niebawem na dwóch koncertach w Polsce. Sprawdź, gdzie będzie można złapać te dwa zespoły już w sierpniu!

Greenleaf i Earth Tongue wyruszają na wspólną trasę po Europie. Zespoły zaczną swoje stoner tournée od Polski! Będzie można usłyszeć ich usłyszeć w ramach trasy „Dead Is The Sound Tour” w Warszawie i Krakowie. Nie przegapcie takiej okazji.

Greenleaf. Stoner rock prosto ze Szwecji

Nikt nie wie czemu, Skandynawowie są tak dobrzy w graniu rock’n’rolla, nie jest to natomiast ważne kiedy słucha się niezwykle chwytliwych i doskonale zagranych numerów tej szwedzkiej załogi. Greenleaf dostarcza przede wszystkim utworów wpadających w ucho, które nuci się na przykład kiedy jedziesz samochodem lub bierzesz prysznic.
Największym zainteresowaniem cieszy się słynna już płyta „Agents of Ahriman” z ich prawdopodobnie największym przebojem – „Stray Build Woman” oraz doskonale wyprodukowana, czysta i lekka „Trails & Passes” (tak, to ta z zajebistą okładką). Nowy wokalista Arvid Jonsson i jego miękki głos wprowadzają do muzyki Greenleaf niezwykły, rasowy klimat wręcz wprawiając słuchacza w trans!

Earth Tongue- czyli nowozelandzki stoner pop w natarciu

Earth Tongue w skrócie, to wybuchowy stoner pop naładowany fuzzem z soczystym wokalem i uderzającą perkusją. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji ich słyszeć, koniecznie musicie to sprawdzić!
Zwroty akcji rodem z science-fiction? U tej formacji to norma! To zespół, który porywa swoją dziwnością i muzycznym bałaganem, w którym aż miło się zatopić.

Po wydaniu debiutanckiego albumu “Floating Being” w 2019 roku, za pośrednictwem wytwórni Stolen Body Records, Earth Tongue odbył trasę koncertową po Australii, Wielkiej Brytanii i Europie. 

Greenleaf i Earth Tongue w Polsce. Daty i miejsca koncertów

Greenleaf i Earth Tongue wystąpią w Polsce w ramach wspólnej trasy „Dead Is The Sound Tour”.

  • 16.08.2023 – Kraków, Klub Kwadrat
  • 17.08.2023 – Warszawa, HydrozagadkaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *